» produkty » Nagłośnienie kinowe » Procella Audio
 Procella AudioProcella Audio to firma z doświadczeniem w prestiżowej dziedzinie, jaką jest profesjonalne nagłośnienie kinowe. Założona przez Andreasa Uggelberga i Gerbena Van Duyla marka Procella Audio specjalizuje się w  produkcji głośników kinowych i komponentów audio, których miejscem docelowym jest profesjonalna sala kinowa lub prywatne kino. Kinowe nagłośnienie o wysokiej mocy Procella Audio przenosi zatem dźwięk znany z profesjonalnych kin do prywatnych instalacji audio-video. Doświadczenie Uggelberga i Van Duyla, które zdobyli pracując w DTS (Digital Theatre Systems), przekłada się na niesamowicie wysoką jakość i dbałość o najmniejsze szczegóły dźwięku. Głośniki dużej mocy Procella Audio to kinowy system nagłośnienia, który dostarczy najwyższej jakości profesjonalne nagłośnienie kinowe, niezależnie czy miejscem instalacji jest małe prywatne kino czy olbrzymia profesjonalna sala kinowa. 

Procella Audio to wszystko czego potrzebuje wasze prywatne kino domowe. Firma produkuje pełnozakresowe kolumny kinowe wysokiej mocy, subwoofery kinowe wysokiej mocy, a także wzmacniacz, który może uciągnąć ten potężny system. Dzięki Procella Audio wasza instalacja kina domowego nabierze nowej jakości. Głośniki kinowe Procella to wysokiej jakości dźwięk, o olbrzymiej głębi i szczegółowości nawet przy najwyższych ustawieniach mocy wyjściowej. Dzięki temu nagłośnicie nawet największe sale kinowe, a dźwięk pozostanie najwyższej referencyjnej jakości. Kolumny kinowe Procella Audio zamienią wasz dom w profesjonalne kino.

Dlaczego Procella Audio?

Skalowalność

Profesjonalne nagłośnienie kinowe Procella Audio nie tylko jest w stanie wiernie odtwarzać dźwięk o jakości 96KHz/24-bit z referencyjną jakością, ale także wspaniale się skaluje. Dzięki niemu będziecie mogli nagłośnić zarówno małe, średnie jak i największe sale kinowe bez żadnego wpływu na jakośc dźwięku, który cały czas pozostaje najwyższej, audiofilskiej jakości.

Profesjonalne komponenty najwyższej jakości

  • Najwyższej jakości profesjonalne głośniki wysokotonowe zapewnią niezrównaną dynamikę dźwięku i najwyższe poziomy mocy, zdecydowanie wykraczające ponad ograniczenia technologiczne innych technologii.
  • Specjalna konstrukcja głośników Procella zapewnia idealne rozłożenie dźwięku na wszystkich częstotliwościach.
  • Technologia „Identical Voice”  pozwala idealnie dopasować barwę dźwięku na wszystkich kanałach niezależnie od różnorodności modeli głośników.
  • Pełnozakresowy głośnik główny
  • Zamknięta obudowa pozwala dostarczać znacznie głębszy i dokładniejszy bas.
  • Prywatne kino czy profesjonalna sala kinowa - Procella Audio zapewni doskonały dźwięk w każdym pomieszczeniu.

Niezrównana jakość wysokich tonów

W porównaniu do konwencjonalnych systemów Hi-Fi profesjonalne nagłośnienie kinowe Procella używa ciśnieniowych głośników wysokotonowych. Pozwala to znacznie polepszyć parametry dźwięku o wysokiej częstotliwości. Głośniki wysokotonowe Procella Audio to znacznie lepsza kontrola rozproszenia dźwięku, wydajność jakościowa i energetyczna, znacznie wyższe poziomy mocy oraz dużo lepsza dynamika dźwięku. Dzięki specjalnej konstrukcji, profesjonalne nagłośnienie kinowe Procella dostarcza idealny dźwięk w każdym miejscu Sali kinowej, nie tylko w konkretnym punkcie.

Wielokrotnie nagradzana

Profesjonalne nagłośnienie kinowe Procella Audio zostało wielokrotnie docenione przez fachowców z branży audio-wideo i kina domowego. Produkty Procella Audio otrzymywały takie nagrody jak: EXC!TE Award od magazynu Custom Retailer, CePro Best od magazynu CePro, Best Home Cinema zarówno od CEDIA UK jak i CEDIA Australia, Russian Product of the Year i wiele, wiele innych…
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.