Kim jesteśmy 

Określamy siebie jako specjalistów w dziedzinie Kina Domowego.

W naszej działalności najważniejsze jest zapewnienie klientowi optymalnego wsparcia zarówno przed jak i po-sprzedażowego. W związku z czym specjalistyczna wiedza "know-how" zawsze leży w centrum naszego zainteresowania. 

 

Certyfikaty 
Codziennie staramy się poszerzać naszą wiedzę z zakresu wizji i dźwięku. Robimy to nie tylko dla siebie, ale dla komfortu naszych klientów. Klient ma być przekonany, że trafia do firmy, która wie jak się robi dobre kino domowe.

Kalibracja ISF - certyfikat
Certyfikat ISF
Dokument potwierdzający posiadaną wiedzę z zakresu prawidłowej reprodukcji obrazu i kalibracji urządzeń wyświetlających.
Kalibracja ISF - zobacz więcej


Sim2
Certyfikat potwierdzający szkolenie techniczne w Sim2
Trening z zakresu serwisowania i rozwiązywania problemów technicznych związanych z projektorami i telewizorami włoskiego producenta elektroniki high-end.

certyfikat loewe amx
Certyfikat ze szkolenia ProCollege w siedzibie Loewe - Szkolenie ze znajomości produktów niemieckiej firmy Loewe oraz Certyfikat potwierdzający przebyte szkolenie z zakresu konfiguracji systemów sterowania AMX.

certyfikat lutron - autoryzacja
Certyfikat ze szkolenia w zakresie sterowania oświetleniem Lutron z zakresu systemów GRAFIK Eye oraz HOMEWORKS.

certyfikat Pronto HDMI
Certyfikat z zakresu programowania systemów Philips Pronto oraz Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia i egzeminu z zakresu znajomości HDMI dla instalatorów.

Certyfikat CIMA, potwierdzający ukończenie szkolenia i otrzymanie autoryzacji w zakresie sprzedaży ekranów CIMA by Stewart.

cediaCEDIA: Home Cinema Design Workshop 

Nasza firma jako jedyna z Polski brała udział w szkoleniu zorganizowanym przez najbardziej prestiżową organizację zrzeszającą najlepsze firmy instalacyjne na świecie – CEDIA. Szkolenie dotyczyło najlepszych praktyk stosowanych podczas projektowania, budowy i kalibracji profesjonalnych systemów kina domowego. Filozofia

Celem naszej działalności jest możliwość zaoferowania naszym klientom najlepszych urządzeń w poszczególnych segmentach cenowych. Dzięki takiemu podejściu nasz klient ma zawsze pewność, że jakąkolwiek kwotę przeznaczy na zakup urządzeń audio-wizualnych zawsze zakupi jedno z najlepszych urządzeń w swojej kategorii.

Taka sytuacja jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki:

  • inwestowaniu w pracowników firmy i ich ciągłemu rozwojowi
  • bezpośrednich kontaktach z producentami i dystrybutorami urządzeń AV
  • kontaktom zarówno z najnowocześniejszymi rozwiązaniami ze świata AV jak i śledzeniu prasy i serwisów branżowych

 

Wsparcie

Wsparcie i pomoc techniczna jest nierozerwalnie związana z wysoką jakością. W każdej relacji klient-sprzedawca staramy się stworzyć atmosferę wzajemnego zaufania. Ponieważ naszym zadaniem jest wykonać najlepiej swoje zadanie - przygotować i wyposażyć pomieszczenie do kina domowego.
W związku z powyższym zawsze staramy się być bardziej elastyczni od naszej konkurencji, ponieważ wiemy że w biznesie najważniejsze jest zaufanie.

Jak do nas trafić ...


2009/2010 - Cykl poświęcony tematyce "Kina Domowego" w portalu Gazeta.pl
Nasza firma została poproszona o pomoc przy realizacji felietonów w elektronicznym wydaniu Gazety Wyborczej, poświęconych tematyce Kina Domowego.  Udzieliliśmy wsparcia merytorycznego przy tworzeniu artykułów, które ukazały się w dziale „technologie” na łamach portalu gazeta.pl.
Część I - Początek
Część II - Jaki odtwarzacz jest dla Ciebie idealny?
Część II - Na czym oglądać?

 Media o nas

Przeczytaj relację z AudioShow 2006
Opis wykonanej przez nas instalacji kina domowego  (magazyn Kino Domowe)

Pobierz katalog reklamowy
Pobierz ulotkę informacyjną dotyczącą naszej działalności


Jak do nas trafić ...
Usługi kalibracji

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.