Dlaczego warto kupować w Cinematic?Poniżej kilka argumentów które powinny Państwu przybliżyć charakter naszej firmy i być może zdobyć Państwa zaufanie:

1. Bazujemy tylko na produktach, które dobrze znamy i za które możemy ręczyć co do ich jakości. Sprzedając Państwu dany produkt „podpisujemy się” pod tym i bierzemy za to odpowiedzialność.

2. Oferujemy TYLKO produkty pełnowartościowe, spełniające wszystkie wymogi jakie są stawiane produktom o 1-wszej jakości. Nie oferujemy po okazyjnych cenach produktów z wadami, nawet tymi ukrytymi na tyle, że klient może nigdy się o nich nie dowiedzieć. Nie oferujemy również produktów w jakikolwiek sposób uszkodzonych, które producent ponownie „uzdatnił” do sprzedaży. Nie znajdziecie Państwo u nas żadnych produktów typu: B-Stock, Demo Stock, Used Stock, Closeout Stock. Tego typu produkty możecie Państwo zakupić po okazyjnej cenie w niektórych sklepach internetowych, oczywiście najczęściej nie mając o tym zielonego pojęcia…

3. Wszystkie oferowane produkty sprzedawane są wraz z gwarancją i serwisem.

4. Oferujemy pomoc w każdej kwestii związanej z oferowanym przez nas sprzętem. Oznacza to, że jeśli będziecie Państwo mieli jakikolwiek problem, pytanie związane z produktem – zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Ponadto oczywiście pomożemy w kwestiach związanych z optymalizacją obrazu i prawidłową instalacją poszczególnych urządzeń.

5. Przy każdym zakupie staramy się przedstawić wady i zalety rozwiązania, ponieważ zależy nam na końcowym zadowoleniu klienta, a nie tylko na sprzedaży produktu. Nie zależy nam na krótkotrwałej satysfakcji klienta.

6. Kupując u nas wiecie Państwo, że kupujecie od osób, które się tym zajmują profesjonalnie i traktują zagadnienia kina domowego jako hobby. To dla nas przyjemność, jak możemy swoją wiedzę wykorzystać dla Państwa wygody i uzyskania najlepszych wrażeń w ramach danej konfiguracji. Olbrzymią cześć naszego wolnego czasu poświęcamy na rozwój i edukację – bez podstaw wiedzy o urządzeniach i możliwościach percepcji oka i ucha nie jest możliwe stworzenie optymalnego kina domowego.

7. Nasz profil działalności jest ściśle określony, nie sprzedajemy „mydła i powidła”, koncentrujemy się ściśle na kinie domowym.

8. Zależy nam na stworzeniu silnej marki Cinematic, dlatego nie możemy sobie pozwolić na żadne uchybienia i niezadowolenie z Państwa strony....: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.