» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki naścienne » Monitor Audio
 Monitor AudioMonitor Audio Shadow
Głośniki instalacyjne Monitor Audio Shadow to wspaniałe połączenie słynnej jakości dźwięku brytyjskiej firmy z nienachalną stylistyką. Głośniki naścienne Monitor Audio Shadow mają szerokie zastosowanie dzięki estetyce i wszechstronności w osiąganiu najlepszego dźwięku. Dzięki grubości zaledwie 40 mm głośniki Monitor Audio Shadow idealnie pasują do telewizorów o równie małej grubości.
cena: kontaktMonitor Audio SoundFrame
Supercienkie głośniki naścienne Monitor Audio SoundFrame to doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli ukrytych głośników. Jakość dźwięku, jaką mogą pochwalić się głośniki do telewizora Monitor Audio SoundFrame jest zniewalająca - tak doskonałe brzmienie z głośników, które mogą pełnić również funkcję obrazów naściennych jest doprawdy niebywałe.
cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.