» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki naścienne » Focal
 FocalFocal Dome
Głośniki naścienne Focal Dome to oryginalne, high-endowe głośniki kina domowego do montażu na ścianie, które mogą być również używane jako głośniki półkowe lub głośniki do montażu pod sufitem - wszechstronność głośników Focal Dome docenią zarówno instalatorzy, przygotowujący projekty kina domowego, jak i użytkownicy, których interesują małe głośniki do montażu na ścianie o atrakcyjnym designie i świetnej jakości dźwięku.
cena: kontaktFocal Sib
Głośniki instalacyjne Focal Sib to wszechstronne głośniki kina domowego, które mogą być używane w wielu konfiguracjach, jeżeli chodzi o instalacje audio-video i projekty kina. Głośniki naścienne Focal Sib mogą służyć zarówno jako kolumny instalowane na ścianie, jak też głośniki półkowe. W skład serii Focal Sib wchodzą satelitarne głośniki naścienne Focal Sib, większe kolumny Focal Sib XL oraz głośnik niskotonowy Focal Sib Cub 2.
cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.