» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki naścienne » Monitor Audio
 Monitor Audio Shadow
Głośniki instalacyjne Monitor Audio Shadow to wspaniałe połączenie słynnej jakości dźwięku brytyjskiej firmy z nienachalną stylistyką. Głośniki naścienne Monitor Audio Shadow mają szerokie zastosowanie dzięki estetyce i wszechstronności w osiąganiu najlepszego dźwięku. Dzięki grubości zaledwie 40 mm głośniki Monitor Audio Shadow idealnie pasują do telewizorów o równie małej grubości.

Monitor Audio Shadow S25

Głośniki instalacyjne Monitor Audio Shadow S25 zostały zaprojektowane jako głośniki naścienne przednie lub tylne do zastosowania w kompaktowych kinach domowych. Monitor Audio Shadow S25 wyposażony jest w 4" przetwornik niskośredniotonowy RDT i 25-mm tweeter. Głośnik instalacyjny Monitor Audio Shadow S25 standardowo posiada krótki, metalowy stand, dzięki czemu użytkownik nie jest ograniczony do montowania głośnika na ścianie.

Specyfikacja

Pasmo częstotliwości (Hz) 100-30 000
Czułość (dB) (1 W/1 m) 84
Impedancja (Ω) 8
Moc RMS (W) 60
Rekomendowana moc wzmacniacza (W) 25-60
Przetworniki 1 x 4" RDT niskośredniotonowy, 1 x 25mm C-CAM wysokotonowy
Wymiary (mm) 300x156,6x40
Waga (kg) 1,68

Głośniki Monitor Audio Shadow S25 niekoniecznie muszą być instalowane na ścianie - jak widzimy na zdjęciu, z powodzeniem mogą zostać użyte jako głośniki półkowe. Kompaktowe wymiary pozwolą zmieścić je w większości mebli w salonie czy pokoju dziennym.

Monitor Audio Shadow S50

Głośniki naścienne Monitor Audio Shadow S50 zostały stworzone z myślą o obsłudze ekranów o przekątnej do 50". Cechą charakterystyczną jest zastosowanie dwóch 4" przetworników RDT. Ponadto, głośnik naścienny Monitor Audio Shadow S50 wyposażony jest w 25-mm tweeter C-CAM. Głośniki instalacyjne Monitor Audio Shadow S50 są bardzo łatwe w instalacji, bez problemów mogą zostać użyte jako głośniki do montażu na ścianie.

Specyfikacja

Pasmo częstotliwości (Hz) 80-30 000
Czułość (dB) (1 W/1 m) 87
Impedancja (Ω) 8
Moc RMS (W) 120
Rekomendowana moc wzmacniacza (W) 40-120
Przetworniki 2 x 4" RDT niskośredniotonowy, 1 x 25mm C-CAM wysokotonowy
Wymiary (mm) 686x156,6x40
Waga (kg) 3,24

Głośniki naścienne w swoim środowisku naturalnym - supercienkie kolumny Monitor Audio Shadow doskonale sprawdzają się jako głośniki do telewizora montowane na ścianie. Design kolumn idealnie komponuje się ze stylistyką telewizorów, dzięki czemu można odnieść wrażenie, jakoby głośniki były kupione w komplecie z telewizorem. Monitor Audio Shadow grają jednak o wiele lepiej, niż standardowe głośniki do telewizora. A na dodatek wyglądają zniewalająco.

Monitor Audio Shadow S60

Głośnik naścienny Monitor Audio Shadow S50 to kolumna instalacyjna podobna do Monitor Audio Shadow S50, jednak dzięki wyższej obudowie nadaje się również do zastosowania przy ekranach większych niż 50-calowe. Większa obudowa to również lepsza jakość dźwięków niskotonowych. Podobnie jak reszta serii Shadow, głośnik instalacyjny Monitor Audio Shadow S60 doskonale współgra z płaskimi telewizorami - zaledwie 40 mm grubości pozwala idealnie wtopić się w ścianę.

Specyfikacja

Pasmo częstotliwości (Hz) 70-30 000
Czułość (dB) (1 W/1 m) 87
Impedancja (Ω) 8
Moc RMS (W) 120
Rekomendowana moc wzmacniacza (W) 40-120
Przetworniki 2 x 4" RDT niskośredniotonowy, 1 x 25mm C-CAM wysokotonowy
Wymiary (mm) 815x156,6x40
Waga (kg) 3,72

Monitor Audio Shadow

Oprócz referencyjnej jakości dźwięku, głośniki Monitor Audio Shadow posiadają inną, niepowtarzalną zaletę: nie wyglądają jak głośniki, a jak część wystroju wnętrza. Nie musisz wybierać między designem a jakością - unikalna stylistyka głośników Shadow pozwoli cieszyć się doskonałym dźwiękiem praktycznie w każdym wnętrzu. Również rozmiar telewizora nie ma znaczenia - jeżeli mamy naprawdę duży monitor, wystarczy wybrać głośniki S60! Piękno tkwi w prostocie, także wyboru.

Monitor Audio Shadow Centre

Dedykowany głośnik centralny Monitor Audio Shadow Centre to kropka nad i w rodzinie supercienkich głośników instalacyjnych Monitor Audio Shadow. Ten sam układ dźwiękowy co w Monitor Audio Shadow S50 i S60 czyni głośnik Monitor Audio Shadow Centre idealnym uzupełnieniem serii. W komplecie z głośnikiem są także stopki montażowe.

Specyfikacja

Pasmo częstotliwości (Hz) 70-30 000
Czułość (dB) (1 W/1 m) 87
Impedancja (Ω) 8
Moc RMS (W) 120
Rekomendowana moc wzmacniacza (W) 40-120
Przetworniki 2 x 4" RDT niskośredniotonowy, 1 x 25mm C-CAM wysokotonowy
Wymiary (mm) 815x156,6x40
Waga (kg) 3,72

 


cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Monitor Audio SoundFrame


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.