projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Zestawy głośnikowe » Usher » Seria X
 Usher X-718
klasa średnia
System: 2-drożny, podstawkowy
głośnik wysokotonowy 1” (9950-20)
głośnik nisko-średniotonowy 7” (8848A)
Skuteczność 87 dB/1W/1m
Impedancja nominalna 8Ω
Pasmo przenoszenia 42 Hz - 28 kHz
Moc 80 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2.06 kHz
Waga 13.6 kg
Wymiary: 25,5cm x 40,7cm x 39cm (szer. x głęb. x wys.)

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Usher X-718

Wysokiej rozdzielczości głośnik średnio-niskotonowy Ushera wyposażono w silnie tłumioną membranę, wykonaną z papieru impregnowanego włóknem węglowym, która tłumi rezonanse kojarzone częstokroć ze sztywnymi kopułkami. Duży i ciężki system magnetyczny eliminuje modulacje jak również obniża zniekształcenia związane z obcinaniem impulsów. Nowego typu gumowe zawieszenie połączone z koszem głośnika gwarantuje że cewka nie przekracza zakresu liniowego wychylenia.

Jednostka średnio-niskotonowa ustanawia nowe standardy w dziedzinie reprodukcji dźwięku, kompresja i zniekształcenia stanowią jedynie ułamek tych, którymi odznaczają się konwencjonalne przetworniki. Powód: miedziane pierścienie wraz z masywnym aluminiowym stożkiem fazowym, poprawiają odpowiedź czasową przetwornika i sprawiają że jest on bardziej liniowy. Stabilna pod względem termicznym cewka jest w stanie zapewnić niezliczone godziny muzycznej przyjemności, gwarantując jednocześnie większą dynamikę, większą precyzję i wyjątkowo potężny bas.

X-718 wykorzystuje ten sam głośnik wysokotonowy co X-719 i nowy papierowy przetwornik nisko-średniotonowy o średnicy 7 cali. Nierównoległe ścianki przednia i tylna zapewniają zgodność czasową umieszczonych na niej przetworników oraz eliminacje rezonansów obudowy. X-718 jest wysokiej klasy monitorem do bezkompromisowego odsłuchu. Zapewnia precyzję ogniskowania, przejrzystość brzmienia i dokładność tonalną, przewyższającą to co są w stanie zaoferować niektóre dużo bardziej kosztowne systemy.

Zestawy Usher X-718 dostępne są w następujących wersjach kolorystycznych, kolorach glossy:


 

Zestawy Usher zostały przetesowane w magazynie Audio Video 10/2003 gdzie otrzymały rekomendację. Oto fragmenty recenzji:

"Całkowite zaskoczenie, a nawet szok. Zestawy Usher X-718 w pełni zasłużyły ten entuzjazm. Nie tylko dlatego, że pochodzą z Tajwanu, ale również – a może przede wszystkim – dlatego, że w cenie niespełna 3900 zł są perfekcyjnie wykonane i brzmią tak dobrze, iż mogą zawstydzić niektóre kolumny powszechnie klasyfikowane do grupy high-end, a już na pewno swoich bezpośrednich konkurentów. Są to moim zdaniem, najlepiej dopracowane kolumny w cenie do ok. 7 tysięcy zł. Ich analityczny, przejrzysty charakter brzmienia wymaga jednak uważnej instalacji. Wysiłek w nią włożony z pewnością się opłaci."
Audio-Video


Chciesz poznać historę firmy Usher? 

 

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.