» produkty » Zestawy głośnikowe » Usher » Seria V
 Usher V-602
klasa podstawowa
System: dwudrożny
Skuteczność 90 dB/1W/1m
Impedancja nominalna 8Ω
Pasmo przenoszenia 39 Hz - 20 kHz (-3dB)
Moc 70 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2.2 kHz
Waga 24.5 kg
Wymiary 23,8cm x 29,2cm x 103,6cm (szer. x głęb. x wys.)


Usher V-602

V-602, to najmniejszy głośnik wolnostojący serii V. Został wyposażony w ten sam głośnik nisko-średniotonowy co zestawy Serii-6 oraz nowy głośnik wysokotonowy o miękkiej kopułce tekstylnej, opracowany specjalnie na potrzeby serii V. Podobnie jak inne głośniki podłogowe Ushera, V-602 charakteryzuje się imponującą rozpiętością dynamiki oraz przenoszeniem basu. Jest to duży dźwięk za małe pieniądze. Obudowa V-602 odznacza się najwyższą jakością wykonania, pokryta została siedmioma warstwami ochronnego, bezbarwnego lakieru.

Zestawy Usher V-602 dostępne są w następujących wersjach kolorystycznych:

           

        brzoza złota     brzoza mahoniowa


"Zarówno rodzaj muzyki, jak i typ amplifikacji nie maja dla Usherów większego znaczenia. Po raz kolejny okazuje się, że dobrym kolumnom nic nie przeszkadza. V-602 potrafią zaimponować znakomita rozpiętością dynamiki oraz zejściami basu w dolne rejony pasma akustycznego. A robią to w sposób zupełnie niewymuszony. W porównaniu do RLS-ów, Paradigmów czy Visoników brzmienie tajwańskich kolumn jest znacznie potężniejsze i majestatyczne. Mamy do czynienia kolumna wyraźnie przewyższającą oczekiwania, zwłaszcza, jeśli szukamy zestawów do pomieszczeń o ponadprzeciętnej kubaturze, łączących dużą otwartość, szczegółowość brzmienia ze swoista miękkością i głębokim basem. "
 
Filip Kulpa, Ludwik Igielski
 

Przeczytaj recenzję zestawów Usher V-602 zamieszczoną w magazynie AudioVideo

Chciesz poznać historę firmy Usher? 


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.