» produkty » Zestawy głośnikowe » Usher » Seria V
 Usher V-601
klasa średnia
System: dwudrożny, podstawkowy
Skuteczność 86,5 dB/1W/1m
Impedancja nominalna 8Ω
Pasmo przenoszenia 42 Hz - 20 kHz (-3dB)
Moc 70 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2.22 kHz
Waga 12,6 kg
Wymiary 23,8cm x 29,2cm x 44,5cm (szer. x głęb. x wys.)


Usher V-601

V-601 jest podstawkowym, wszechstronnym, wysokiej klasy zestawem głośnikowym, który redefiniuje jakość brzmienia w tej kategorii cenowej. Został wyposażony w ten sam głośnik średnio-niskotonowy co zestawy Serii-6, odznacza się jednak nowym głośnikiem wysokotonowym, o średnicy 1 cala i miękkiej membranie tekstylnej, opracowanym specjalnie na potrzeby całej serii V. Jakość brzmienia oferowana przez V-601 jest porównywalna z zestawami kosztującymi trzykrotnie więcej - zaś jakość wykonania obudowy stanowi klasę samą dla siebie. Umieszczony z przodu wylot portu bas-refleks ułatwia instalację kolumn w pomieszczeniu.


"Usher V-601 to strzał w dziesiątkę, a zarazem jedna z najbardziej udanych konstrukcji Ushera. Przy cenie 2400 zł za parę te kolumny są wręcz nieprzyzwoicie dobre na tle konkurencji. Ich odsłuch polecam bezwarunkowo każdemu poszukującemu niedużych kolumn w cenie do co najmniej... 5000 zł. Może się okazać, że wygraliśmy los na loterii."
 
Filip Kulpa
Audio-Video
 

Zestawy Usher V-601 dostępne są w następujących wersjach kolorystycznych:

           

        brzoza złota     brzoza mahoniowa

 

Przeczytaj fragmenty recenzji Usher V-601 zamieszczonej w numerze 4/07 AudioVideo

 Chciesz poznać historę firmy Usher? 


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.