projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


» produkty » Zestawy głośnikowe » Usher » Seria S
 Usher SW-103
klasa średnia
System: aktywny
Pasmo przenoszenia 25 Hz - 180 Hz (-3dB)
Moc wzmacniacza 100 W
Waga 26.5 kg
Wymiary 41cm x 56cm x 57cm (szer. x głęb. x wys.)


PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.Usher SW-103

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości głośnika niskotonowego pochodzącego z flagowego zestawu głośnikowego serii 6: 6391, subwoofer odtwarza muzykę z niskimi zniekształceniami, a nie jedynie efekty LFE. Jest przeznaczony dla wymagających audiofilów lub zaawansowanych miłośników kina domowego.

SW-103 jest wyposażony w regulację wzmocnienia, fazy i częstotliwości odcięcia filtru dolnoprzepustowego, co umożliwia idealne dopasowanie do posiadanego systemu. Subwoofer ten zdobył juz uznanie w prasie. Oto fragmenty recenzji:

"SW-103 to jeden z najlepszych głośników subniskotonowych, jakie można kupić za mniej niż 4000 zł....

No właśnie, muzykalność jest tym, co wyróżnia SW-103, i to nie tylko w teście, ale na rynku w ogóle. By uzyskać optymalne rezultaty, zdecydowanie wskazany jest procesor A/V z dobrym menedżerem basu. Wówczas uzyskamy to, co zdaniem przeciwników subwooferów, jest niemożliwe do uzyskania - praktycznie niesłyszalne dla ucha zszycie subwoofera z kolumnami głównymi....
Świetna jakość brzmienia właściwie neguje sens inwestowania w znacznie droższe subwoofery. Mając duże wymagania i pokój oraz niezbędne środki, poważnie pomyślałbym... o co najmniej dwóch sztukach! "

Filip Kulpa
Audio Video 2005/09

Subwoofer jest dostępny w wykończeniu drewnianym (birch) oraz w wykończeniu typu glossy. Dostępne wykończenia kolorystyczne typu glossy:

 

Chciesz poznać historę firmy Usher? 

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY.


prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.