» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki ścienne » Speakercraft
 Speakercraft
Speakercraft architektoniczne głośniki zapewniają doskonały dźwięk w każdym otoczeniu. Głośniki ścienne Speakercraft są zaprojektowane do dostarczania wysokiej jakości dźwięku.

Firma SpeakerCraft stworzyła swoje pierwsze głośniki ścienne ponad 20 latemu. Od tego czasu nieustannie pracuje nad ich ulepszaniem, dzięki czemu oferuje szeroką paletę produktów, niespotykaną wśród innych dostawców. Praktycznie nie ma instalacji, dla której SpeakerCraft nie mógłby zaproponować rozwiązania zapewniajacego doskonałej jakości dźwięk.

Dzięki możliwości regulacji ustawienia głośników ściennych możemy urządzać wnętrza według naszego gustu i upodobań, a nie według ograniczeń narzucanych przez konieczność odpowiedniego ustawienia sprzętu, jak to ma miejsce w przypadku innych rozwiązań.

Poniżej znajduje się krótkie omówienie najważniejszych serii głośnikowych z oferty SpeakerCraft:

SpeakerCraft AIM Cinema Five

SpeakerCraft AIM Cinema

Seria AIM została zaprojektowana specjalnie z myślą o instalacjach kina domowego. W głośnikach tych zastosowano odpowiednik AIM LCR z regulowanym przetwornikiem dla średnich basów i zakresów oraz wysokich częstotliwości. Poniżej, na osobnej platformie znajdują się 2 wysokiej jakości 6 calowe głośniki niskotonowe. Wszystko to zapewnia odpowiednią dynamikę dźwięku, który jest charakterystyczny dla muzyki filmowej. Jednak dzięki tym cechom głośniki stały się pożądane również w rozwiązaniach multiroom.


SpeakerCraft AIM LCR 5

SpeakerCraft AIM LCR

Głośniki serii AIM LCR tworzą spektakularną przestrzeń dźwiękową z możliwością odtworzenia nawet największych niuansów materiału muzyczego lub filmowego.Posiadają dwa głośniki niskotonowe, które mogą być regulowane zarówno w pionie jak i poziomie.


SpeakerCraft AIM LCR3 Five

SpeakerCraft AIM LCR3

Głośniki serii AIM LCR3 zostały stworzone na bazie doświadczeń powstałych przy tworzeniu AIM LCR, są jednak znacznie mniejsze. Dzięki temu mogą być wykorzystane w pomieszczeniach, dla których inne głośniki są za duże.


SpeakerCraft AIM7 MT Four

SpeakerCraft AIM7 MT

AIM7 MT to kolejna seria, która bazuje na doświadczeniach AIM LCR. AIM7 MT posiadają 7 calowe głośniki niskotonowe, które zostały zwiększone względem 6 calowych w oryginalnych MT6. Głośniki grają głośniej, głębiej i są rekomendowane przez SpeakerCraft jako następcy MT6.


SpeakerCraft MT

SpeakerCraft MT

Seria MT to seria głośników ściennych stworzona z myślą o instalacjach, które muszą spełniać wyższe niż przeciętne standardy. Głośniki tej serii zostały wykonane z odpowiednio dobranych wysokiej jakości materiałów, dzięki którym uzyskano poprawę dźwięku poprzez wytłumienie ściany i redukcję wibracji.


SpeakerCraft AccuFit IW7 Three

SpeakerCraft AccuFit IW7

Seria AccuFit przeznaczona jest do instalacji, w których inne modele głośników nie mogą być zastosowane ze względu na ograniczenia wynikające z konstrukcji sufitu lub kryteriów budowlanych, które muszą one spełniać. Głośniki tej serii mają głębokość 70 mm i są całkowicie obudowane.


cena: pobierz cennik.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.