» produkty » Zestawy głośnikowe » Polk Audio
 Polk Audio LSiM703
Bezkompromisowa jakość także z głośnika półkowego. Głośnik półkowy Polk Audio LSiM703 to idealny wybór do wielokanałowych filmów i dwukanałowej muzyki. Polipropylenowe stożki, Dynamic Sonic Engine i obudowa z płyty MDF współtworzą genialną całość, dzięki której zmienia się postrzeganie dźwięku w domu.

Najważniejsze cechy:
- głośnik półkowy
- ogólne pasmo przenoszenia 36 Hz - 40 kHz
- jeden 6,5" przetwornik nisko-średniotonowy ze stożkiem z napowietrzanego polipropylenu dla szerokiego pasma i niskich zniekształceń
- ultrawysokiej rozdzielczości tweeter Enhanced Ring Radiator dla szczegółowości i przejrzystości
- obudowy głośników zbudowane z kosztownych, nisko-rezonansowych płyt MDF

Stożki z napowietrzanego polipropylenu

Polk Audio LSiM703 to głośniki cechujące się dużą sztywnością, dobrym tłumieniem, zaskakującą lekkością stożków z Napowietrzanego Polipropylenu są 20% lżejsze niż konwencjonalne i 35% lżejsze od aluminiowych stożków. Materiały kompozytowe o Dynamicznej Równowadze zmniejszają rezonans, a spienione powietrzne kieszenie zwiększają tłumienie bez zwiększania masy. Tego typu rozwiązanie dostarcza spektakularny środek jasny, efektowny bas i wysoką wydajność. Obraz z mikroskopu ukazujący kieszenie powietrzne w stożkach.

 

Dynamic Sonic Engine

Sercem nowej serii LSiM jest niesamowita "obudowa w obudowie", czyli Dynamic Sonic Engine, w której znajduje się przetwornik średniotonowy i Ring Radiator Tweeter. DSE łączy dwa głośniki w zoptymalizowany układ, dzięki czemu częstotliwości 200 Hz - 2 kHz są rozpraszane szeroko i jednolicie.

Obudowa

Rezonans obudowy może zrujnować dźwięk dobrze zaprojektowanych głośników. Nie chcesz słuchać drgań obudowy razem z muzyką, chcesz posłuchać nieubarwionego dźwięku. Producent dokonał specjalnych starań, aby upewnić się, że obudowy głośników Polk są wolne od rezonansu. Wszystkie obudowy głośników Polk Audio są zbudowane z kosztownych, nisko-rezonansowych płyt MDF zamiast tańszych i bardziej dźwięcznych płyt wiórowych, używanych przez wielu konkurencyjnych producentów.

Recenzje:

Recenzja Thomasa J. Nortona, redaktora hometheater.com

"Głośniki Polk Audio LSiM są w stanie odtworzyć z łatwością dosłownie każdy materiał, od najdelikatniejszych detali, po najbardziej wymagające soundtracki, odtwarzane na poziomie, przez który mógłbyś zostać wyrzucony ze wspólnoty mieszkaniowej. Polk Audio LSiM są doskonałą całością, która błyszczy w świecie high-endowych zestawów. Szczerze polecam te głośniki!" [Czytaj więcej...]

 

 


cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.