» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki ścienne » Polk Audio » Vanishing LS
 Polk Audio Vanishing LS
klasa high-end
Nowa seria głośników firmy Polk Audio o nazwie Vanishing LS wyróżnia się swoim dyskretnym wyglądem oraz sposobem montażu, które pozwalają na cieszenie się wysoką jakością dźwięku bez rozpraszania uwagi swoim wyglądem. Dzięki temu możemy bez problemu zamontować zestaw w każdym pomieszczeniu bez wpływu na jego wystrój.Zestawy głośnikowe z serii Vanishing LS ujawniają swój wygląd w elewacji tylko przy pomocy grilla lub obramowania. Głośniki ścienne i sufitowe charakteryzuje precyzyjnie zaprojektowany “kieszeniowy” wygląd Sheer-Grille™, który sprawia, że głośnik wystaje zaledwie 7 mm poza powierzchnię ściany/sufitu. Pomalowane, by pasować do koloru Twoich ścian, znikają niczym Kot z “Alicji z Krainy Czarów”, pozostawiając nie tyle szeroki uśmiech, lecz prawdziwe muzyczne przedstawienie spod znaku klasycznego brzmienia Polk Audio.
High-endowa seria LS charakteryzuje się zastosowaniem gazowanych polipropylenowych membran, które są o 20% lżejsze od standardowych polipropylenowych oraz o 35% od aluminiowych. Technologia ta zapewnia „mocne uderzenie” w zakresie niskich częstotliwości, przejrzysty środek oraz efektywnie oddaje wysokie tony. System Dynamic Balance® dostraja częstotliwość rezonansową przetwornika tak, aby wyeliminować niepożądane efekty dźwiękowe, zanim te się pojawią.


Polk Audio Vanishing 65 LS

Polk Audio opatentował PowerPort Bass Venting, czyli  system odpowietrzania basu, który znacznie potęguje brzmienie niskiego pasma woofera. Polecany do stosowania jako tylnie satelity w zestawach surround serii LSi lub jako wysokiej klasy zestawy dla wielostrefowych systemów odsłuchowych. Praktyczny system montażu podtynkowego sprawia, że głośniki nie przyciągają uwagi swoim wyglądem, lecz jakością dźwięku.

Właściwości techniczne:
Pasmo przenoszenia (-3 dB) -    44 Hz - 29 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza (Wrms) -   10 - 125 W  
Impedancja -   8 Ohm
Skuteczność (dB 1W/1m) -   90 dB
Przetwornik średnio-nisko tonowy -   16,5 cm, gazowana membrana polipropylenowa, zawieszenie gumowe
Przetwornik wysokotonowy -   2,5 cm

Wymiary:
Wymiary zewnętrzne (wys. x szer. x gł.) -   36.51cm x 22.54cm x 9.37cm
Wymiary otworu (wys. x szer.) -   32.38cm x 18.41cm
Waga -   2.14 kg


Polk Audio Vanishing 255 C LS


Seria Vanishing zapewnia światowej klasy środkowo kanałowe zestawy głośnikowe do montażu ukrytego. Wszystko, co widzisz, to ekran kinowy, a słychać jedynie krystalicznie czyste dialogi, dynamiczne detale i kierunkowe efekty. Głośnik centralny jest montowany w taki sposób, aby nie przyciągać uwagi wyglądem.


Właściwości techniczne:
Pasmo przenoszenia (-3 dB) -    44 Hz - 29 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza (Wrms) -   10 - 150 W  
Impedancja -   8 Ohm
Skuteczność (dB 1W/1m) -   91 dB
Przetwornik średnio-nisko tonowy -   16,5 cm, gazowana membrana polipropylenowa, zawieszenie gumowe
Przetwornik wysokotonowy -   2,5 cm

Wymiary:
Wymiary zewnętrzne (wys. x szer. x gł.) -   23.65cm x 37.62cm x 8.89cm
Wymiary otworu (wys. x szer.) -   19.37cm x 33.34cm
Waga -   3.11 kgPolk Audio Vanishing 265 LS

Dla powiększenia zakresu dynamiki potrzeba mocy i potencjału, które zdecydowanie można znaleźć w 3-drożnym zestawie głośnikowym firmy Polk Audio z zastosowanym systemem odpowietrz niania basu PowerPort. Łatwe w montażu, możesz dzięki nim zbudować własny system odsłuchowy idealnie wpasowujący się do wystroju pomieszczenia.


Właściwości techniczne:
Pasmo przenoszenia (-3 dB) -    41 Hz - 26 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza (Wrms) -   10 - 200 W  
Impedancja -   8 Ohm
Skuteczność (dB 1W/1m) -   91 dB
Przetwornik średnio-nisko tonowy -  2 x 16,5 cm, gazowana membrana polipropylenowa, zawieszenie gumowe
Przetwornik wysokotonowy -   2,5 cm

Wymiary:
Wymiary zewnętrzne (wys. x szer. x gł.) -   53.02 cm x 22.54 cm x 9.53 cm
Wymiary otworu (wys. x szer.) -   48.74 cm x 18.42 cm
Waga -   4.11 kg

 

 


cena: pobierz cennik.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.