» produkty » Zestawy głośnikowe » Monitor Audio
 Monitor AudioMonitor Audio Apex
Zestaw głośnikowy Monitor Audio Apex to połączenie kompaktowych rozmiarów z zaawansowaną technologią rodem z serii Monitor Audio Platinum i RX. Spójny design, referencyjna jakość dźwięku i niewielkie wymiary sprawiają, że głośniki Monitor Audio Apex są doskonałą propozycją dla audiofilów, którzy cenią sobie dyskretną, elegancką stylistykę. Głośniki kina domowego Monitor Audio Apex to najwyższa jakość w atrakcyjnym opakowaniu.
cena: kontaktMonitor Audio Bronze BX
Głośniki Monitor Audio Bronze BX wyróżniają się znakomitą jakością dźwięku i nowoczesnym designem. To kolejny zestaw głośnikowy Monitor Audio, który pozwala czerpać jak najwięcej z zapierającej dech w piersiach jakości firmy. Głośniki kina domowego Monitor Audio Bronze to propozycja dla wielbicieli dźwięku o wysokiej jakości i estetycznego wyglądu kolumn.
cena: kontaktMonitor Audio Gold GX
Zestaw głośnikowy Monitor Audio Gold GX to najwyższa jakość wykonania, technologie rodem z flagowej serii Platinum i elegancki design. Doskonała jakość dźwięku za stosunkowo przystępną cenę - tak w kilku słowach można scharakteryzować głośniki kina domowego Monitor Audio Gold GX.
cena: kontaktMonitor Audio Platinum
Zestaw głośnikowy Monitor Audio Platinum to okręt flagowy firmy Monitor Audio. Efekt wieloletniej pracy nad najwyższą jakością, dziecko ogromnego doświadczenia i dbałości o najlepsze wykonanie. Głośniki kina domowego Monitor Audio Platinum są idealną propozycją dla audiofilów, dla których jakość jest najważniejsza.
cena: kontaktMonitor Audio Radius HD
Stylowy kształt, doskonałe brzmienie i nowoczesny design. Zestaw głośnikowy Monitor Audio Radius HD docenią zwolennicy minimalistycznej stylistyki i kompaktowych rozmiarów sprzętu grającego. Głośniki Monitor Audio Radius HD są niewielkie, nie oznacza to jednak strat na jakości dźwięku - ten, jak we wszystkich zestawach głośnikowych Monitor Audio, jest doskonały.
cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.