» produkty » Nagłośnienie kinowe » JBL Synthesis
 JBL Synthesis

JBL Synthesis to system szyty na miarę. Każda konfiguracja musi zostać dopasowana do warunków i wielkości pomieszczenia. W systemach Synthesis nie znajdziemy typowych rozwiązań spotykanych w urządzeniach znanych nam z półek sklepowych. Te urządzenia rządzą się zupełnie innymi prawami. Ich nadrzędnym celem jest oddanie atmosfery i magii kina. Dźwięk tworzony przez konfiguracje JBL Synthesis wykracza poza wszelkie doznania jakie znamy z typowych konfiguracji kina domowego, czy nawet bardzo dobrego kina komercyjnego. Jak żaden inny dysponuje dynamiką i mocą, która sprawia że widzów przechodzą ciarki po plecach. Jbl Synthesis powszechnie uważany jest za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy system nagłośnienia kina w domu. Wybór konfiguracji uzależniony jest od wielkości pomieszczenia i zasobności portfela.

Podstawowe konfiguracje systemów bazujących na urządzeniach JBL rozpoczynają się od 200 000 zł, kończąc na ponad 1 mln złotych. Do każdej takiej konfiguracji niezbędny jest projekt akustyczny. Po instalacji następuje obowiązkowy proces kalibracji.
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.