» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki naścienne » Focal
 Focal Dome
Głośniki naścienne Focal Dome to oryginalne, high-endowe głośniki kina domowego do montażu na ścianie, które mogą być również używane jako głośniki półkowe lub głośniki do montażu pod sufitem - wszechstronność głośników Focal Dome docenią zarówno instalatorzy, przygotowujący projekty kina domowego, jak i użytkownicy, których interesują małe głośniki do montażu na ścianie o atrakcyjnym designie i świetnej jakości dźwięku.

Głośniki instalacyjne Focal Dome to propozycja dla prawdziwych audiofilów, dla których sala kinowa w domu ma nie tylko zachwycać dźwiękiem, ale i olśniewać wyglądem. Głośniki Focal Dome cechują się pasmem przenoszenia 80Hz-28kHz, 4-calowym przetwornikiem nisko-średniotonowym i 1-calowym tweeterem. Nagłośnienie domu za pomocą głośników naściennych Focal Dome to czysta przyjemność z najlepszej jakości dźwięku i eleganckiego designu. Głośniki do montażu na ścianie Focal Dome idealnie wkomponują się w design, jaki reprezentuje Twoja instalacja audio-video. W skład serii Focal Dome wchodzą satelitarne głośniki naścienne Focal Dome oraz głośnik niskotonowy Focal Dome Subwoofer. Głośniki naścienne Focal Dome charakteryzują się także szeroką paletą kolorów, dzięki czemu każdy audiofil znajdzie w ofercie Focal głośniki instalacyjne do kina domowego, dostosowane akurat do jego potrzeb.

 

 

Focal Dome

Focal Dome - interesujące krągłości głośników wyglądają ciekawie na ścianie, suficie czy dedykowanym stojaku, nie zaburzając stylistyki pomieszczenia. Wręcz przeciwnie - głośniki naścienne Focal Dome wręcz dodają smaku salonowi, kuchni czy nawet łazience, gdzie są instalowane! Dostępne w trzech kolorach wykończenia głośniki - elegancka biel, dostojna czerń i radosna czerwień - doskonale wpiszą się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny salon, czy nowoczesna kuchnia, głośniki Focal Dome zawsze wyglądają wyśmienicie i grają doskonale.

 

Specyfikacja techniczna:

Satelitarne głośniki do montażu na ścianie Focal Dome

- System 2-drożny
- Przetwornik nisko-średniotonowy Polyglass 10cm
- Przetwornik wysokotonowy Al/Mg 25mm
- Pasmo przenoszenia 80Hz - 28kHz
- Skuteczność: 88 dB
- Nominalna impedancja 8 omów
- Minimalna impedancja 4 omy
- Podział zwrotnicy 2500 Hz
- Rekomendowana moc wzmacniacza 25W - 100W
- Wymiary 172x144x143 mm
- Masa 1,9 kg

 

Focal Dome

Głośniki Focal Dome idealnie pasują do sypialni w delikatnym, kobiecym stylu. Montaż głośników na ścianie, na suficie, na stojaku czy nawet na stoliku nie jest problemem. Wysokie możliwości akustyczne tych małych głośników po prostu zniewalają - w tym przypadku forma idzie w parze z treścią. Sztuka użytkowa w najlepszym wydaniu!

 

Głośnik niskotonowy Focal Dome Subwoofer

- Przetwornik 21 cm Polyflex
- Pasmo przenoszenia 42Hz - 200Hz
- Wbudowany wzmacniacz 100W BASH
- Konstrukcja bass-reflex
- Regulacja odcięcia 50Hz - 200Hz
- Regulacja fazy 0-180 stopni
- Tryb automatycznego wyłączenia
- Wymiary 400x276x276 mm
- Masa 8,2 kg

 

 

 

Focal Dome

Subwoofer Dome i głośnik satelitarny ustawiony na dedykowanym stojaku - taka konfiguracja nie tylko wygląda estetycznie i nowocześnie, ale również pozwala na wydobycie najmniejszych szczegółów dźwięku. Potrzebujesz systemu 2.1? 5.1? A może 7.1? Focal Dome mogą być konfigurowane w każdy z tych sposobów. Wielokanałowe nagłośnienie wysokiej jakości zaklęte w tak wytwornym designie? Po prostu Focal.

Paleta kolorów głośników Focal Dome to trzy wyraziste barwy: biel, czerń i czerwień. Nie sposób przejść obojętnie obok ostrej czerwieni, nie można nie docenić dyskrecji białego głośnika i nie da rady nie zachwycić się elegancją czerni Focala. Zarówno obudowy, jak i maskownice dostępne są w trzech kolorach - możemy więc wybrać czerwony głośnik z czarną maskownicą, czy biały z czerwoną. Wybierz głośniki, które będą elementem wystroju Twojego salonu - Focal Dome.

Intensywna czerwień nadaje nowoczesnego stylu wnętrzom, ożywiając je. Doskonałe rozwiązanie do kuchni utrzymanej w nowoczesnej stylistyce.

Focal Dome

Głośniki mogą być piękne stylistycznie i grać doskonale - Focal jest mistrzem w tej dziedzinie.

 


cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Focal Sib
Dali Fazon


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.