» produkty » Głośniki instalacyjne » głośniki naścienne » Dali Fazon
 Dali Fazon
Głośniki do montażu na ścianie Dali Fazon to świetnie wyglądające, najwyższej jakości głośniki kina domowego. Głośniki Dali Fazon mogą pełnić zarówno funkcję głośników naściennych, jak i podstawkowych. W skład serii Dali Fazon wchodzą głośniki naścienne Dali Fazon Sat, eleganckie głośniki Dali Fazon LCR oraz głośnik niskotonowy Dali Fazon Sub 1.

Doskonały design, świetne brzmienie i wszechstronność - te cechy głośników do montażu na ścianie Dali Fazon sprawiają, że są one wybierane chętnie przez fanów kina domowego na całym świecie. Walory estetyczne oraz akustyczne głośników Dali Fazon nie pozwalają przejść obojętnie obok tych arcydzieł nagłośnienia w domu.

Dali Fazon

Dali Fazon Sat to doskonała propozycja, jeśli poszukujesz głośników do salonu - dzięki ich subtelnej stylistyce i świetnej jakości dźwięku, zapewnią nagłośnienie dla najwytworniej wykończonych salonów. Jak widać, kolumny Fazon Sat nie zakłócają dostojnej stylistyki pokoju, stanowiąc wręcz uzupełnienie stylistyki salonu.

Dali Fazon Sat

Głośniki naścienne Dali Fazon Sat to dwudrożne kolumny do montażu na ścianie, wyposażone w 4,5" przetwornik nisko-średniotonowy oraz 1,1" tweeter. Przetworniki głośników Dali Fazon Sat są produkowane przy wykorzystaniu tej samej technologii, która została wykorzystana w doskonale przyjętych seriach Mentor i Ikon. Montaż głośników na ścianie umożliwia uchwyt, który pozwala na obrót głośnika naściennego Dali Fazon Sat o 360 stopni. Głośniki Dali Fazon Sat można także przestawiać w pionie i poziomie, co daje olbrzymie możliwości konfiguracji i dostosowania do poszczególnych instalacji audio-video. Nie trzeba ograniczać się tylko do instalacji głośnika na ścianie - w komplecie znajdują się stojaki, dzięki którym Dali Fazon Sat mogą zostać ustawione na półce lub stoliku. Obudowa jest wykonana z lakierowanego aluminium, a grill zabezpieczający przetworniki jest mocowany na magnesach - umożliwia to szybki demontaż grilla, nie pozostawiając widocznych żadnych otworów mocujących. Głośniki naścienne Dali Fazon Sat są dostępne w kolorach: białym oraz czarnym.

Specyfikacja:
Konstrukcja dwudrożna, zamknięta
Przetwornik niskotonowy 1 x 4,5" (11,4 cm) włókna drzewne
Przetwornik wysokotonowy 1 x 28 mm kopułka tekstylna
Pasmo przenoszenia 86 Hz - 25 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza 20 - 120 W
Skuteczność 86 dB (2,83V/1m)
Maksymalne SPL 104 dB
Impedancja 6 Ohm
Waga 2,4 kg
Wymiary 255 x 138 x 87 mm (WxSxG)
Dostępne kolory: Biel oraz Czerń

 

Salon z kolumnami naściennymi Dali Fazon Sat nie straci wytwornego charakteru. Dostępne w delikatnej bieli i zdecydowanej czerni głośniki to nie tylko doskonały dźwięk - to również styl Twojego salonu.

Dali Fazon LCR

Dali Fazon LCR łączy w sobie atrakcyjną stylistykę, znakomite materiały i doskonałą konstrukcję przetworników i obudowy. To wszystko sprawia, że powstał wspaniale brzmiący głośnik naścienny. Może być on wykorzystywany zarówno w systemach stereo, jak i wielokanałowych. W komplecie z głośnikiem naściennym Dali Fazon LCR dostarczany jest uchwyt ścienny, dzięki któremu podłączenie i zachowanie biegunowości jest wyjątkowo proste, niezależnie od pozycji montażowej głośnika. Dali Fazon LCR to wszechstronne urządzenie głośnikowe pasujące do nowoczesnych instalacji audio-video, w których wymagane jest znakomite brzmienie i kompaktowa forma.

Obudowa wykonana jest z odlewanego aluminium - technika ta umożliwia stworzenie niesymetrycznej formy z wewnętrznymi wzmocnieniami, tłumiącymi rezonanse akustyczne i mechaniczne w konstrukcji obudowy. Zwrotnica wykonana jest z wysokiej jakości komponentów. Jest ona zamontowana na odwrocie uchwytu Click'n'Connect. Uchwyt ścienny Click'n'Connect posiada zintegrowane, pozłacane złącza zapewniające optymalny kontakt elektryczny pomiędzy uchwytem a głośnikiem. Głośniki naścienne Dali Fazon LCR są dostępne w kolorach: białym oraz czarnym.
 
Click'n'Connect
 
Bez kabli, bez złącz, bez zmartwienia – wystarczy zastosować uchwyt ścienny Click'n'Connect dostarczony wraz z głośnikiem Dali Fazon LCR. Odległość od ściany do najdalej wysuniętego punktu zamocowanego na niej głośnika wynosi zaledwie 11,5 cm.

Specyfikacja:
Konstrukcja dwudrożna, zamknięta
Przetwornik niskotonowy 2 x 4,5" (11,4 cm) włókna drzewne
Przetwornik wysokotonowy 1 x 28 mm kopułka tekstylna
Pasmo przenoszenia 78 Hz - 25 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza 15 - 120 W
Skuteczność 89 dB (2,83V/1m)
Maksymalne SPL 107 dB
Impedancja 6 Ohm
Waga 3,5 kg
Wymiary 385 x 157 x 107 mm (WxSxG)
Dostępne kolory: Biel oraz Czerń

Chwila relaksu przy filmie? Dali Fazon LCR mogą posłużyć z powodzeniem jako naścienne głośniki do telewizora. Zależnie od stylistyki pokoju, możesz wybrać czarne lub białe kolumny.

Dali Fazon Sub 1

Głośnik niskotonowy Dali Fazon Sub 1 został zaprojektowany jako uzupełnienie serii Dali Fazon, gdzie design i brzmienie idą ze sobą w parze. Te same zasady przyświecały projektantom subwoofera Dali Fazon Sub 1 i dzięki temu efekt jest niezwykły. Powstało urządzenie głośnikowe o niewielkich wymiarach i doskonałym basie.

Subwoofer Dali Fazon ma bardzo kompaktowe wymiary obudowy, wynoszące około 26 cm w każdym kierunku. Obudowa nie pozostawia wiele miejsca wewnątrz, jednak konstruktorom udało się zmieścić tam wydajny przetwornik 6 ½ cala. Aby ułatwić umiejscowienie subwoofera, wszystkie złącza i regulatory są schowane na tylnej ściance obudowy. Rozwiązanie to pozwala na umiejscowienie głośnika niskotonowego bardzo blisko ściany.

Specyfikacja:
Przetwornik niskotonowy 1 x 6,5"
Pasmo przenoszenia 37 Hz - 200 Hz
Maksymalna moc wzmacniacza 150 W
Maksymalne SPL 103 dB
Impedancja 22 Ohm
Waga 7,5 kg
Wymiary 255 x 230 x 255mm (WxSxG)
Dostępne kolory: Biel oraz Czerń

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu 2.1, 5.1 czy 7.1, w ofercie Dali Fazon znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Dostępne w czerni i bieli, eleganckie głośniki do salonu zachwycą Ciebie i Twoich gości doskonałą jakością dźwięku oraz nienaganną stylistyką. Głośniki mogą zostać zamontowane zarówno na ścianie, jak i na dedykowanych stojakach - wybór należy do Ciebie.

Dali Fazon

Przykład zastosowania głośników Dali Fazon Sat jako kolumny do telewizora. Minimalistyczny wystrój wnętrza nie jest zakłócony przez eleganckie głośniki do salonu.

Dali Fazon to wielokrotnie nagradzana seria - otrzymała wyróżnienia m.in. renomowanego magazynu What Hifi, EISA i wiele, wiele innych nagród.cena: kontakt

Zobacz inne produkty:

Focal Sib
Focal Dome


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.