» produkty » Zestawy głośnikowe » Focal » Chorus 800
 Chorus 807V
klasa średnia
2-drożna kolumna półkowo-stędowa
7” głośnik nisko-średniotonowy
skuteczność 92dB
oporność 8 ohm
pasmo przenoszenia 50Hz-28 kHz


Wielokrotnie nagradzana konstrukcja Focal Chorus 807 V.

Chorus 807V to kolumny o brzmieniu niezwykle atrakcyjnym, w którym na pierwszy plan wysuwają się niecodzienna spontaniczność przekazu, znakomita rozdzielczość, szczególnie w górnych rejestrach, oraz
spójność między rejestrami. Focal 807V to bardzo neutralnie brzmiące monitory.nagroda dla Focal Chorus 807V"Od razu grają w sposób bardzo przyjazny i zachęcający do dłuższego odsłuchu. Szybko słychać też, że mają w sobie olbrzymie pokłady energii. Z dużą swobodą wprowadzają do pomieszczenia sporą ilość pozytywnych wibracji i aż proszą, żeby podejść do wzmacniacza i dać im dodatkową porcję watów. Nie są im straszne wysokie poziomy głośności, miałem nawet wrażenie, że grając głośniej, są w stanie wydobyć z płyt jeszcze większą ilość szczegółów."

 Przeczytaj obszerne fragmenty recenzji Chorus 807V opublikowanej w AV


JMlab Focal
Dostępne 2 kolory wykończenia: Ebony i Moka

Wymiary głośnika: wysokość 448 mm, szerokość 237 mm, głębokość 333 mm, waga 10,1 kg
 


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.