projektory  kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja i projekt kina domowego


 EkranyAdeo / klasa średnia
ekrany Adeo

 Adeo Screen produkuje wysokiej jakości ekrany od 1994 roku . W roku 2001 firma wprowadziła na rynek nową linię ekranów rozwijanych charakteryzujących się nowym, eleganckim designem i wyższym standardem jakości. W roku 2002 Adeo Screen rozpoczęło dystrybucję swoich ekranów na rynkach międzynarodowych, rozszerzając obszar swojej obecności w różnych sektorach tj. Profesjonalnym, Kina domowego i Edukacyjnym. Te kroki zapoczątkowały nowy etap jeżeli chodzi o "jakość i design" produktów i świadczyły o uwadze, jaką firma zwraca na oczekiwania klientów.


Stewart / klasa High-End

Począwszy od roku 1947 firma Stewart Filmscreen zaczęła budować swoją legendę produkując najwyższej jakości ekrany projekcyjne do przedniej i tylnej projekcji.

Każdy ekran jaki trafia do klienta, niezależnie czy z przeznaczeniem do kina domowego, sali konferencyjnej, kina czy dyspozytorni  jest ręcznie wyrabiany przez tych samych specjalistów którzy tworzyli ekrany na zamówienie Lusacfilm Ltd., sieci kin AMC, NASA, Disneylandów, IBM, BMW, największych amerykańskich stacji telewizyjnych ABC, CBS, NBC, a także wytwórni filmowych takich jak m.in. Paramount, Sony, Walt Disney, MGM.
Stewart jako jedyny producent posiada ekrany rekomendowane zarówno przez organizację ISF jak i samego Joe Kane`a.

 
prywatne kino
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.