» produkty » Ekrany » Stewart
 StewartEkran elektryczny do zabudowy Stewart CIMA
Elektryczny ekran do zabudowy w suficie CIMA reprezentuje najwyższą jakość, do której przyzwyczaiły nas ekrany Stewart. Ekran do zabudowy w suficie podwieszanym Stewart CIMA jest dostępny w dwóch formatach obrazu, pięciu rozmiarach i dwóch materiałach, dzięki czemu każdy, kto planuje montaż ekranu w suficie znajdzie w ofercie CIMA elektryczny ekran projekcyjny dla siebie.
cena: kontaktEkran elektryczny Stewart CIMA
Elektrycznie rozwijany ekran Stewart CIMA to świetna alternatywa dla renomowanych, produkowanych indywidualnie klasycznych ekranów Stewarta. Ekran elektryczny CIMA zapewnia referencyjną jakość Stewart przy dużo niższej cenie - ekrany elektrycznie rozwijane CIMA są bowiem wytwarzane seryjnie, co obniża koszty produkcji, a więc i cenę ekranu. Dostępny w pięciu rozmiarach, dwóch formatach obrazu i dwóch materiałach elektrycznie rozwijany ekran projekcyjny CIMA to świetna propozycja do wielu sal kinowych.
cena: kontaktEkran ramowy Stewart CIMA
Ekran ramowy CIMA oferowany jest w standardowych konfiguracjach i rozmiarach dla instalacji audio-video, w których wymagana jest najwyższa jakość, wytrzymałość i wydajność ekranu, ale specyfika salki nie wymaga, aby ekran był wytwarzany na miarę. Zaprojektowane i produkowane w USA, dostępne w 5 rozmiarach, 2 formatach obrazu i 2 materiałach ekrany ramowe CIMA oferują referencyjną jakość produktów Stewarta dla szerszej grupy klientów.
cena: kontakt
klasa high-end
Ekran Stewart - ABT Trap Door Electricscreen
Elektrycznie rozwijany ekran amerykańskiej firmy Stewart z dodatkowym mechanizmem bezszelestnie zamykającym obudowę ekranu, kiedy ten nie jest używany. ABT Trap Door jest przeznaczony do instalacji wewnątrz sufitowej. Seria ta obejmuje ekrany dochodzące do szerokości nawet 7m. Doskonała do instalacji na basenie lub w dużych kinach lub salach konferencyjnych.
klasa high-end
Ekran Stewart - Cabaret
Najnowszy model elektrycznie rozwijany stworzony specjalnie z myślą o osobach ceniących sobie oryginalne wzornictwo oraz architektach. Obudowa dostępna jest w wielu różnych formach wykończenia, począwszy od kilku kolorów aż po możliwość obicia skórą.
klasa high-end
Ekran Stewart - Cine-w
Wyprofilowany (wygięty) ekran ramowy do instalacji na ścianie. Przeznaczony do współpracy z projektorami z anamorficznymi obiektywami. Dookoła ekranu znajduje się specjalnie zaprojektowana czarna aksamitna powłoka o nazwie Velux™, której celem jest absorpcja „overscanningu” oraz zwiększenie kontrastowości obrazu.
klasa high-end
Ekran Stewart - ElectriScreen ElectriMask
ElectriMask jest ekranem elektrycznie rozwijanym z zaawansowanym systemem maskującym, który w zależności od zadanego formatu obrazu dopasowuje element maskujący do obrazu. Opatentowany system napięcia powierzchni Tab-Guy jest gwarancją, że powierzchnia będzie doskonale napiękta na całej szerokości. To ekran dla wymagających.
klasa high-end
Ekran Stewart - Luxus Communicator
Luxus Communicator jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony mniej zasobnych użytkowników Stewarta, którzy nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na wersję elektrycznie rozwijaną. Jakość powierzchni jest identyczna jak w każdym innym ekranie Stewarta, a mechanizm zwijania i rozwijania jest niezwykle prosty w obsłudze i jednocześnie niezawodny.
klasa high-end
Ekran Stewart - Luxus Deluxe ScreenWall
Najchętniej i najczęściej kupowany ekran z logiem firmy Stewart. Niesłychanie elegancki ekran ramowy montowany na stałe do ściany jest nie tylko dziełem sztuki, ale przede wszystkim znakomitym dopełnieniem każdego projektora kinowego.
klasa high-end
Ekran Stewart - Luxus Model A ElectriScreen
Stewart Model A jest najczęściej spotykanym ekranem elektrycznie rozwijanym w instalacjach kina domowego w USA. Dopracowana konstrukcja sprawia, że nie musimy się martwić o jakiekolwiek falowania materiału, a dobór powierzchni jest tak olbrzymi, że przyprawi o zawrót głowy każdego miłośnika wielkiego ekranu. Instalatorzy mają z kolei niesłychana dowolność w zakresie idealnego dopasowania ekranu do pozostałych komponentów salki kinowej. Referencyjna jakość.
Obudowa dostępna w kolorze białym, czarnym oraz szarym.
klasa high-end
Ekran Stewart - ScreenWall ElectriMask
ScreenWall Electrimask łączy w sobie zalety systemu maskującego z ekranem ramowym typu Luxus Deluxe ScreenWall. System maskujący dostępny jest zarówno dla części poziomej jak i pionowej ekranu. Specjalnie zaprojektowana czarna aksamitna powłoka o nazwie Velux™ pokrywa zarówno ramę ekranu jak i panele maskujące.
klasa high-end
Ekran Stewart - Stealth Trap Door ElectriScreen
Doskonały do najbardziej eleganckich instalacji. Elektrycznie rozwijany ekran z dodatkowym mechanizmem bezszelestnie zamykającym obudowę po zwinięciu ekranu. Przeznaczony do instalacji wewnątrz sufitowej.
klasa high-end
Ekran Stewart - Ultimate 4-Way ScreenWall Electrimask
Jedyny w pełni wieloformatowy ekran ramowy. Potrafi dostosować się do każdego obowiązującego formatu obrazu. Począwszy od standardu telewizyjnego(4:3/1.33:1), poprzez wszystkie formaty spotykane na DVD (1.78:1, 1.85:1, 2.35:1), aż do 2.70:1.
klasa high-end
Ekran Stewart - Visionary ElectriScreen
Elektrycznie rozwijany ekran przeznaczony do instalacji wewnątrz sufitowej. Stworzony by maksymalnie uprościć instalacje. W pierwszej kolejności możliwy jest montaż samej obudowy, a po zakończeniu prac budowlanych instalacja samego ekranu..: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.