» produkty » Ekrany » Adeo
 Adeo
klasa średnia
Adeo Plano Velvet
Ekran ramowy obity dookoła eleganckim czarnym aksamitem. Adeo Plano Velvet nie tylko doskonale prezentuje się na ścianie, ale znakomicie współpracuje z naszym projektorem. Do wyboru mamy zarówno tradycyjne powierzchnie białe jak i szare powierzchnie kontrastowe typu Grey.
cena: kontakt
klasa średnia
Adeo Tensio Professional
Najwyższej jakości ekrany elektryczne z autorskim systemem napinaczy Tensio, dedykowane dla najbardziej wymagających użytkowników. System bocznych napinaczy zapewnia idealną gładkość powierzchni projekcyjnej. Obudowa wraz zakończeniami wykonana z aluminium. Kolor obudowy do wyboru: biały, czarny matowy lub anodyzowane aluminium. Silnik umieszczony z prawej strony (z możliwością przeniesienia na lewą). Powierzchnia wysuwana z tyłu kasety (możliwość zamówienia z wysuwem przednim). Czarna ramka (BE) w standardzie. Górny czarny Top jako opcja. Możliwość personalizacji rozmiaru "na wymiar".
cena: kontakt
klasa wyższa
Adeo Tensio Elegance
Ekrany z serii Adeo Tensio Motorized Elegance są najbardziej ekskluzywną ofertą producenta. Elektrycznie rozwijany ekran, w bardzo eleganckiej obudowie dostępnej w kolorze białym lub czarnym z dodatkowymi napinaczami bocznymi. Taka specjalna forma napięcia powoduje, że ekrany z tej serii są doskonale napięte w każdym miejscu powierzchni projekcyjnej. Najlepsze połączenie wysokiej jakości i bardzo atrakcyjnej ceny.
cena: kontakt.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.