» produkty » Ekrany » Projecta » ekrany ręcznie rozwijane
 Ekran Projecta - ProCinema
klasa podstawowa
Ekran ręcznie rozwijany z przeznaczeniem do kina domowego, montowany do ściany lub sufitu. Posiada ekstra dodatkowy czarny pasek w górnej części powierzchni. Dostępny z dwoma typami powierzchni: Matt White S (g=1,0) oraz High Contrast S (g=1,0). Formaty ekranów 4:3 oraz 16:9. Max szerokość wynosi do 240 cm.

Ekran Projecta - ProCinema

Ekran może być montowany do ściany lub sufitu.
Produkowany w Holandii przez firmę Projecta, która należy do grupy amerykańskiego potentata na rynku ekranów, firmy Da-Lite. Wykonanie w swojej klasie zasługuje na uznanie.
W ten cenie trudno znaleźć ekran, tak porządnie wykonany z równie dobrym materiałem.

Specyfikacja techniczna:
- dodatkowy czarny pasy u góry powierzchni (zobacz broszurę PDF)
- czarne pasy po bokach ekranu o szerokości 5 cm
- format 16:9 (HDTV) oraz 4:3 (TV)

Cechy ekranu:
1. Oferowany z 2 typami powierzchni: Matt White (biała) oraz High Contrast (lekko szara)
- powłoka lekko szara – bardziej kontrastowa i w większości instalacji domowych daje dużo lepszy efekt niż powierzchnia biała (matt white)
- powłoka biała zalecana do pomieszczeń specjalnie przygotowanych pod kątem kina domowego (ciemne ściany, pełne zaciemnienie)
2. Powierzchnia nie marszczy się jak w większości ekranów konkurencyjnych, powłoka jest dobrze napięta
3. Możliwość skokowej blokady napięcia przy rozwijaniu ekranu (nie musi być do końca rozwinięty czarny pas)
4. Duża swoboda instalacyjna (nie musisz wycelować idealnie, aby wstrzelić się w ekran, dodatkowy czarny pas u góry powierzchni pozwoli Ci na instalację obudowy w niemal dowolnej wysokości, pas ten może być rozwinięty w całości lub w części )
5. Wykonany z dobrej jakości komponentów (wysoka niezawodność produktu)
6. Zero reklamacji!

Nie jest to ekran klasy High-End, ale z czystym sumieniem możemy go zarekomendować do projektorów z klasy podstawowej i średniej. Do projektorów za ponad 12 tys. zł na pewno lepiej już zastosować wyższej jakości rozwiązanie (ekrany Stewart). W swojej cenie ekran nie ma konkurencji.

Jeśli nie jesteś pewny,  która powierzchnia jest dla Ciebie odpowiednia – zwróć się do nas z zapytaniem.

ekranyPrzeczytaj o powierzchni High Contrast
ekran rozwijany ręcznie Pobierz broszurę (pdf, 77kB)

Produkt wycofany z oferty!


.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.