projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Projektor Sim2 D80E udowadnia, że sama rozdzielczość Full HD nie jest gwarantem najwyższej jakości obrazu.


rzutnik video Sim2

"SIM2 to włoski producent specjalizujący się w projektorach wysokiej klasy. Występują one w dwóch liniach: Grand Cinema i Domino. Ta pierwsza zawiera aż osiem modeli, wśród których są maszyny full HD. Jak jednak nazwa wskazuje, projektory Grand Cinema tanie nie są. Tańsze są modele serii Domino, ale wyłącznie w odniesieniu do Grand Cinema. Domino to tylko dwa urządzenia – D10 o rozdzielczości 720p oraz testowany D80E – następca D80.

Jest różnica pomiędzy projektorami za kilka, kilkanaście i kilkadziesiąt tysięcy złotych, pomimo że łączy je umiejętność wyświetlania sygnału o rozdzielczości1080p. D80E prezentuje kolory w sposób dystyngowany, ale nie złagodzony, z wielką atencją traktuje szczegóły, proporcje wszystkich elementów są niezwykle realistyczne. Tak, jak to bywa przy wyświetlaczach z wysokiej półki – obraz się niczym nie narzuca, ale po pewnym czasie imponuje. Niby spokojny, ale jednocześnie jest w nim wszystko. Pozorne stonowanie kolorów nie odbiera im dynamiki i wyrazistości. Projektor szybko i płynnie przechodzi z pejzażowych, spokojnych odcieni do wojowniczego żółtego czy płonącej czerwieni.
 
Dokładność, naturalność, czytelność i przejrzystość, z jaką świeci SIM2, zapiera dech w piersiach. Do tego dodana jest dynamika, objawiająca się zarówno w ruchu, jak i w wyświetlanych barwach. Tak doskonałych efektów nie otrzymamy z niskobudżetowego X10. Cudów nie ma, nie ma więc szalbierstwa w cenie D80E, ale wciąż można powiedzieć, że cena X10 jest okazyjna. InFocus potrafi bardzo wiele, nie ma ewidentnie słabych punktów, brakuje mu tylko tego, co stanowi już o najwyższej klasie sprzętu – jakości, którą firma oferuje przecież w droższych modelach. Full HD nie jest gwarancją hi–endu, jednak nie jest to też pic na wodę. Można stwierdzić, że D80E był w skali bezwzględnej najlepszym projektorem tego testu."

projektoryOpisywany w recenzji projektor Sim2 D80E

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.