projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 D10 - CNET AustraliaW niniejszym tekście znajdują się obszerne fragmenty recenzji projektora Sim2 D10, która ukazała się na łamach australijskiego portalu CNET. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.

Domino D10

Design (wzornictwo)
Włoski producent zawsze miał swój styl. Tłumaczył on po części wyższą cenę w porównaniu do produktów masowych. Wzornictwo modeli D80 EVO, czy Sim2 HT3000 E sprawia, że wielu z nas chciałoby mieć takie cudo pod swoim dachem. Do tego wszystkiego odnotujmy, że te modele nie tylko wyglądają, ale co najważniejsze wyświetlają przepiękny obraz.

A jak wygląda sytuacja modelu Sim2 D10?
Jest to najtańszy projektor w historii firmy. Jednak co jest tanie dla Sim2, niekonieczne jest tanie dla innych producentów. Definicja budżetowego projektora w tym przypadku może mieć różne znaczenie. W stosunku do produktów spotykanych w sklepach internetowych D10 nie należy do najtańszych, w stosunku do pozostałych urządzeń z oferty Sim2, już tak.

Obudowa Sim2 D10 ma kolorczarny matt. Posiada zaokrąglone krawędzie ze wszytskich stron. Sugerując się wyglądem, nie mamy wątpliwości że jest to tańsza alternatywa do pięknie lśniących konstrukcji z wyższych serii Grand Cinema, czy nawet Domino. Niewątpliwym plusem tej konstrukcji jest łatwość instalacji urządzenia. W przeciągu kilku minut rozpakowałem testowany egzemplarz i uruchomiłem go doprowadzając do krystalicznie czystej projekcji. Pilot jest bardzo prosty w obsłudze i jednocześnie funkcjonalny.

Wyposażenie
Sim2 D10 to rzutnik DLP o rozdzielczości natywnej 1280x768. Stworzony został jednak z myślą o obsłudze formatu 1080p. Cechą wyróżniającą go od konkurencji jest pełna implementacja technologii Brilliant Color. Podczas gdy większość projektorów konkurencyjnych używa trzech segmentów RGB (czerwony, zielony, niebieski), BrilliantColor dodaje kolejne 3 : cyjan, magenta oraz żółty. W rezultacie uzyskiwane kolory są bardziej precyzyjne i naturalne, prowadząc tym samym do bardziej realistycznych i bogatszych obrazów. W związku z zastosowaniem nowego koła kolorowego producent również opracował specjalne algorytmy optymalizujące wyświetlany obraz.

Wydajność
Dotychczas jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na projektorze Sim2. Tym razem było podobnie.
Byliśmy zdumieni widząc, jak dobrze może wyglądać obraz 720p wydobywający się z obiektywu modelu D10. Podczas trudnych testów  przy pomocy oprogramowania Displaymate, a także pracy z różnymi materiałami pochodzącymi z odtwarzacza DVD, Blu-ray, a także gier VIDEO – obraz wyglądał za każdym razem znakomicie.

Począwszy od filmu Casino Royale, aż po gry obsługiwane przez konsolę Playstation 3. Sim2 D10 za każdym razem generował znakomity obraz. Trudno było cokolwiek zarzucić pod względem wizualnym. Obraz posiadał dobry kontrast potrafiący oddać subtelne cechy obrazu.

Byliśmy pod niesamowitym wrażeniem jakości obrazu z Sim2 Domino D10. Przekraczał on to, czego moglibyśmy się spodziewać po urządzeniu 720p.

Najlepsze cechy i właściwości projektora:
+ ostry i wyrazisty obraz
+ łatwa obsługa
+ dobry zasięg obiektywu
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.