projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 HT3000 – najlepszym projektorem 1080p!W najnowszym, styczniowym (2007) numerze brytyjskiego magazynu What Hi-Fi Sound & Vision odnajdziemy test projektorów Full HD 1080p.

projektor Full HD 1080p

Najwyżej oceniony przez redakcję został projektor Sim2 HT3000!

Projektor z włoskiej stajni Sim2 pobił m.in. takich konkurentów jak Marantz VP11-S1 oraz projectiondesign model three 1080.
Oto jak redaktorzy podsumowali projektor Sim2 HT3000: „Pamiętacie, co pisaliśmy o specyfikacjach producentów? Sim2 HT3000 jest tego dobitnym przykładem: na papierze w wielu miejscach wygląda gorzej od Marantza – a pomimo to, jest lepszym projektorem. Wyjaśnijmy, że nie aż tak bardzo. Możesz z radością wziąć Marantza i pozostawić w kieszeni dwa tysiące funtów. Tylko, że Sim2 wydaje się dawać ostrzejszy i bardziej żywy obraz niż jego konkurent. Nasza opinia? Prawdopodobnie znaleźlibyśmy dodatkowe pieniądze (w jaki sposób to odmienna kwestia), ale zrozumielibyśmy Cię, jeśli zrobiłbyś inaczej.

OCENA
Za: Doskonały obraz, wyraźne i szczegółowe detale oraz zakończenia wyświetlanych obiektów.
Przeciw: Dwa tysiące funtów więcej niż świetny projektor Marantza.
Werdykt: Uważamy, ze warto dołożyć te dwa tysiące. "

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.