projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 HT3000 przewodzi stawceSim2 HT3000 urządzeniem referencyjnym według polskiego wydania Hi-Fi Choice

W lutowym wydaniu magazynu Hi-Fi Choice znajdziemy test projektora Sim2 HT3000. W wiekszości recenzji i testów projektor ten jest uważany za najlepszy projektor Full HD 1080p na rynku. Redakcja magazynu również wyróżniła model HT3000 najwyższym wyróżnieniem jakie mogła przyznać. Urządzenie uzyskało status referencyjny, który jest zarezerwowany dla "najlepszych z najlepszych".

Fragmenty recenzji:
"Pod niemal każdym względem HT3000 okazuje się objawieniem. Poziom hałasu jest bardzo niski, a obraz jednolity na całej swojej powierzchni. Praktycznie nie ma też śladów siatki pikseli.
Czerń charakteryzuje się wyjątkową głębią z doskonałą gradacją nawet bardzo ciemnych fragmentów obrazu. Z kolei biel jest bardzo jasna i nie przejaskrawiona. W efekcie otrzymujemy uderzający swoją jakością obraz oferujący świetny poziom szczegółowości, idealne kolory i doskonały kontrast.
O ile wyniki testów potwierdziły nasze oczekiwania, biorąc pod uwagę tak świetny materiał testowy, o tyle zaskoczyło nas, jak dobrze HT3000 poradził sobie z sygnałem ze zwykłego dekodera telewizji cyfrowej. W czasie testów obejrzeliśmy kilka transmisji sportowych i byliśmy zachwyceni tym, jak bardzo wciągnęły nas obraz z nudnych imprez jak mecze tenisowe. Fenomenalny był też poziom czerni.”

Oto jak przedstawiają się wyniki z laboratorium:
test projektora


Końcowa ocena projektora Sim2 HT3000:
recenzja projektora

 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.