projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 na CES 2007Podczas tegorocznej edycji targów CES w USA odbywających się w dniach 8-11 stycznia 07.
Sim2 przedstawił swoją aktualną ofertę. Najlepszy projektor z oferty, Sim2 HT5000 został uznany za „gwiazdę wystawy”.

Poniżej fragment z relacji zamieszczonej na łamach AVS Forum przez jednego z bardziej aktywnych członków społeczności.

Sim2 HT5000
Drobne 45 kg...

Większość zwiedzających zgodnie uznała, że chciałaby mieć takie cudo w swojej salce projekcyjnej.

projektor High-End
Specjalna soczewka umożliwiająca wyświetlanie pełnego formatu 2.35:1 przy wykorzystaniu wszystkich pikseli z matrycy 16:9.

Sim2 twierdzi, że projektor podczas prezentacji miał jasność ok. 3800 ANSI lumenów po kalibracji D65. Z samych zdjęć można szybko wywnioskować, że to olbrzymia maszyna. Potężna i masywna obudowa, ale jednocześnie cicha praca wentylatorów.

projektor Sim2
Imponujący panel z 6-cioma wejściami HDMI!

Projekcja odbywała się na ekranie Stewart FilmScreen typu Curved (wygięty) o szerokości ok. 300 cm. Tego typu konstrukcje są specjalnie przeznaczone do wyświatlania obrazu w formacie 2.35:1.
Ekran posiadał system maskujący i wyposażony był w powierzchnię GrayHawk RS. Materiał video był wyświetlany w rozdzielczości 1080p bezpośrednio z komputera.

Sim2 HT5000 - najlepszy projektor
Do wyboru mamy 6 różnych typów obiektywów.

Użyta została soczewka Panamorph (dostosująca format 1.78 do 2.35:1) sprzedawana pod marką Sim2. Pełna integracja z projektorem.

„Przepiękny obraz, wyższy kontrast ANSI (w stosunku do LCOS) DLP był zauważalny. Ostry, jasny i bardzo trójwymiarowy” – opis wrażeń w telegraficznym skrócie.

Obok swojego flagowego modelu HT5000 pokazane zostały 2 nowe projektory 1-chipowe 1080p (Sim2 HT3000 oraz Domino D80). Odbyło się także ciekawe porównanie projektora C3X Lite z referencyjnym 1080p – HT3000. Dla wielu ciężki orzech do zgryzienia – który lepiej wybrać? Oba wycenione niemal identycznie.

Sim2 C3X oraz Sim2 HT3000

„Sim2 HT3000 był niewiarygodny, wprost niemożliwe jest zobaczenie na nim efektu tęczy. Starałem się bardzo mocno i zajęło mi to wiele czasu…mógłbym żyć z takim projektorem!”
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.