projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 potwierdza znakomitą jakość - What Hi-FiWhat Hi-Fi? Sound and Vision
Sim2 HT305E - test projektora

W najnowszym numerze angielskiego magazynu ukazał się test projektora Sim2 HT305E. Poniżej przedstawiamy obszerne fragmenty tekstu:

projektory Sim2

"Wystarczy spojrzeć na zestawienie projektorów znajdujące się na ostatnich stronach magazynu, a odnajdziemy na niej znaczącą ilość projektorów ze stajni Sim2. Po chwili zorientujesz się, że każdy model począwszy od najmniejszego D35, aż do C3X Link jest odznaczony 5-cioma gwiazdkami (najwyższa ocena). Oczywiste jest, że ten włoski spec od projektorów ma godną pozazdroszczenia reputację, a nowy HT305E podtrzymuje tradycję.
Zastępując model HT300E producent nie tylko obniżył dość znacząco cenę, ale przede wszystkim wyposażył projektor w nowy układ optyczny, ulepszony obiektyw, a także nową, mocniejszą lampę.

Procesor HD2+ DarkChip3 pozostał niezmieniony. Dostarcza kontrast powyżej 3500:1, podczas gdy rozdzielczość wynosi 1280x720. Urządzenie posiada całkiem pokaźną ilość wejść sygnałowych, włączając HDMI, PC, component, S-video oraz composite. Typowe włoskie wzornictwo z opływowymi kształtami i obudową z połyskiem. Najważniejsze i tak jest wnętrze, czyli co potrafi samo urządzenie. W końcu to wyrafinowany obraz ustanawia wysoką poprzeczkę tego projektora.

Po szybkim uruchomieniu i podłączeniu DVD, ukazuje nam się naturalny obraz z olbrzymią ilością detali. Nawet materiały filmowe zawierające bardzo nasycone kolory nie stanowią problemu. HT305E wyświetla obraz jasny, ostry i niesamowicie wciągający widza. Dzieje się to nawet w przypadku filmu „Szybcy i wściekli”, który zawiera znaczną ilość szybkich scen i agresywnych odcieni kolorów.

Pomimo braku możliwości natywnego wyświetlania materiałów 1080p, Sim2 z rozkoszą przyjmuje sygnał 720p i 1080i. Jakość obrazu przyjmuje tutaj inny wymiar. Wstrząsająca detaliczność i niesłychana gładkość obrazu zastanawia nas, o ile lepiej może wyglądać obraz video. Projektor udowadnia także, że rozdzielczość nie jest jedynym czynnikiem decydującym o jakości obrazu…


PODSUMOWANIE

  • ZA:
    Atrakcyjna kompaktowa obudowa; prosta obsługa; żywe i wyraziste kolory; gładki, stabilny obraz; niesamowity w HD
  • PRZECIW:
    Musi być umiejscowiony w dużej odległości od ekranu; nie jest kompatybilny z 1080p,
  • WERDYKT:
    Kochaliśmy HT300E, a teraz starszy brat podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej, a kosztuje mniej niż poprzednio.

nagroda


Może nie jest kompatybilny z 1080p, ale projektory
rzadko kiedy są tak dobre"


InFocus Sp7210Zobacz
projektor Sim2 HT305E
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.