projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Electric House - Produkt Roku 2006Electronic HouseAmerykański magazyn branżowy Electronic House wspólnie z 3 innymi redakcjami przyznały nagrody produktom, które wnoszą nową jakość na rynek.
Urządzenia które zapowiadają się rewolucyjnie, lub które są rewolucyjne. Wybór nastąpił w oparciu o testy urządzeń, rozmowy z instalatorami i użytkownikami, a także nieco na wyrost – które wydają się być znakomite.

Oto kilka ciekawych urządzeń, które otrzymały status „Produkt Roku 2006”:

 • Runco RS-1100 CineWide Projector
  Projektor 1080p wraz ze specjalną optyką umożliwiającą wyświetlanie obrazu w formacie 2.35:1 bez wyświetlania czarnych pasów u góry i dołu ekranu.

 

 • Sim3 C3X Link
  3-chipowy projektor DLP z serii Grand Cinema oferujący high-endową jakość i kontrast. Specjalnie zaprojektowany układ optyczny ALPHA umożliwia uzyskanie referencyjną jakość przy zachowaniu niewielkiej wielkości urządzenia.projektor Sim2 C3X

 

 • Optoma HD81
  Projektor do kina domowego bazujący na nowym chipsecie 1080p. Optoma HD81 pozwala na 10-bitowe przetważanie koloru na kanał, posiada 7-segmentowe koło obrotowe i imponujacy 6000:1 kontrast On/Off.
  Optoma HD81

 

 • Faroudja by Meridian - DILA1080MF1 + DVP1080MF Projector/Processor Package
  Pakiet składający się z 2 wyrafinowanych urządzeń: projektora DILA1080MF1 oraz procesora obrazu DVP1080MF.

 

 • Stewart Filmscreen - ekran typu CineCurve
  Cinecurve jest przeznaczony do projektorów współpracujących z anamorficznymi obiektywami. Format 2.35:1 oznacza stałą wysokość dla obrazu, pozwala na usunięcie czarnych pasów po bokach ekranu. Obraz z projektora wyposażonego w anamorficzny obiektyw wypełnia całą wysokość ekranu typu CineCurve. W rezultacie obraz jest większy i jaśniejszy niż w tradycyjnych rozwiązaniach.
  ekran Stewart FilmScreen 


 • Telewizor plazmowy Plasmavision 50-inch P50XTA51UB HDTV
  Flagowy telewizor z oferty Fujitsu, wyposażony w elegancką czarną szybę z połyskiem, tuner telewizji kablowej i montowanymi po bokach ekranu głośnikami. Zaawansowany procesor obrazu AVM II eliminuje artefakty i widoczne szumy niezależnie od wybranego źródła.
  Fujitsu Plasmavision

 

 • Ekran plazmowy Pioneer PureVision PRO-FHD1 50"
  5o-calowy ekran plazmowy firmy Pioneer dostarcza niebywałej jakości obraz o rozdzielczości 1920x1080. Doskonale czysty, ostry i z precyzyjnymi kolorami. Automatycznie skaluje sygnał z DVD, telewizji, czy też Blu-ray do rozdzielczości natywnej matrycy.

 

 • Procesor obrazu DVDO iScan VP30
  Pierwszy procesor w ofercie DVDO umożliwiający podłączenie 4 źródeł HDMI. Użytkownik może dopasować jakąkolwiek rozdzielczość na wejściu do jakiejkolwiek rozdzielczości na wyjściu, o ile mieści się w przedziale 480p - 1080p.
  procesor DVDO VP30


sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.