projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 D80 -prezentacjaSim2 Domino D80 - prezentacja projektora

Projektor Full HD

Sim2 D80 to najnowszy model w ofercie włoskiego producenta High End. Pierwszy raz został publicznie pokazany podczas targów IFA w Berlinie we wrześniu. Był to jeszcze prototyp. Sprzedaż ruszyła parą dopiero na początku listopada 2006. Wtedy też zagościł w naszej salce prezentacyjnej.

Od razu po wyjęciu z kartonu zwracamy uwagę na solidność wykonania. Projektor nie należy do lekkich miniaturek. Oferowany jest w 2 wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

1080p projektor DLP

Sim2 D80 posiada w standardzie układ Lens Shift, umożliwia on na przesunięcie obiektywu w pionie. Funkcja ta daje większą swobodę przy instalacji. Obiektyw jest sterowany elektronicznie z pilota. Zarówno zbliżenie (zoom) jak i ostrość (focus) są regulowane elektronicznie. Użytkownik ma do dyspozycji wgrane do pamięci projektora plansze testowe, za ich pomocą może precyzyjnie wyregulować ostrość i zoom. Bardziej zaawansowane osoby dadzą radę wyregulować jasność i kontrast.

projektory High End

Sim2 produkuje niezwykłe projektory nie tylko dlatego, że używa do produkcji najlepszych komponentów.
Każdy projektor zanim opuści fabrykę jest na końcu linii produkcyjnej mierzony i kalibrowany. W specjalnej komorze dokonuje się pomiarów podstawowych parametrów projektora, takich jak poziom bieli i czerni. Za pomocą specjalnego generatora, sprawdza się czy precyzyjnie współpracuje z każdym istniejącym formatem obrazu.  
Po sprawdzeniu, czy wszystko działa projektor jest poddany kalibracji. Dokonuje się standardowych w tego przypadku pomiarów wszystkich kolorów podstawowych oraz plansz z różnymi odcieniami szarości. W zależności od uzyskanych wyników wprowadza się do pamięci projektora odpowiednie dane, po to aby projektor był jak najbardziej precyzyjny i wyświetlał obraz zgodny ze standardami video obowiązującymi na całym świecie.
Po kalibracji każdy projektor poddawany jest wielogodzinnym testom. Urządzenia podłącza się pod główny komputer, który generuje losowo plansze testowe i co jakiś czas włącza i wyłącza projektory. Każdy projektor Sim2 zanim trafi do dystrybutora jest w ten sposób testowany od 12 do 30 godzin.
Klient musi mieć zawsze pewność, że kupuje produkt nie tylko doskonale ustawiony fabrycznie, ale także w 100% sprawny.

Wynikiem takiego procesu produkcyjnego jest perfekcyjnej jakości obraz.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć wykonanych podczas projekcji w naszej salce prezentacyjnej. Oczywiście zdjęcia nie są w stanie przedstawić rzeczywistego potencjału Domino 80. Są jedynie przedsmakiem i namiastką prawdziwie kinowych doznań.2 fast 2 furious
Podczas gdy czerwień jest zwykle piętą achillesową projektorów kinowych, Sim2 stworzył z tego swój atut. W branży istnieje nawet powiedzenie określające dobrze odzwierciedlony kolor czerwony : "czerwień jak u Sim2".2 fast 2 furious

Byliśmy zdumieni, ile szczegółów i detali jest w stanie wyświetlić projektor z dobrej jakości sygnału. Na zdjęciu widać najdrobniejsze szczegóły twarzy - w rzeczywistości wyglądało to dużo, dużo lepiej...Gladiator

Tradycyjnie już w przypadku projektorów testujemy na filmie Gladiator.Man on fire

Projektor 1080p doskonale kontroluje zarówno jasne jak i ciemne obszary. Jest w stanie odtworzyć bardzo małe przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami i barwami. Precyzyjnie niczym chirurg, wyświetla subtelne detale na twarzy.


 

Kolejny przykład, jak łatwo jest w stanie sobie poradzić z oddaniem ciemnych elementów, w taki sposób aby były zarysowane najmniejsze szczegóły. Kruczo czarne włosy nie zlewały się w całość, widać było wszystkie minimalne zagięcia i falowania, a nawet malutkie kosmyki na czole.Sin City

Jak wygląda czarno-biały film na projektorze 1080p Sim2 D80? Znakomicie :)
Projektor nie tylko był w stanie oddać atmosferę filmu, ale także sprawiał trójwymiarowe wrażenie. Sprawiał, że poczuliśmy się wewnątrz akcji.


 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.