projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Nowy projektor Optoma HD73Projektor do kina domowego - Optoma HD73


Nasza firma wprowadziła do oferty następcę Optomy HD72i - projektor, który dzięki wysokim parametrom obrazu zdobył wiele nagród (m.in. redakcji PCPlus, Home Cinema Choice, What Hi-Fi). Odświeżony model pod nazwą HD73 został zbudowany w oparciu o najnowszy układ DarkChip3TM, do niedawna nieosiągalny w tej klasie sprzętu.

Projektory Optoma

Dzięki zastosowaniu DarkChip3TM firmy Texas Instruments, Optoma HD73 może poszczycić się w stosunku do swego poprzednika wyższym kontrastem, który wynosi obecnie aż 6000:1 w trybie ImageAITM. Jasność lampy jest optymalizowana indywidualnie, w zależności od przesyłanego do projektora sygnału. Maksymalna rozdzielczość obrazu w proporcji 4:3 to 1600x1200 (UXGA), natywna rozdzielczość w panoramicznym formacie wynosi 1280x768, projektor doskonale poradzi sobie również z pełnym High Definition 1080p. Za wierne odwzorowanie barw odpowiada tu 6-segmentowe koło kolorów o 5-krotnej prędkości, dodatkowo wsparte technologiami BrilliantColorTM i TrueVividTM.

Żywotność lampy projektora HD73 wynosi 3000 godzin, co daje ponad 4 lata użytkowania przy wyświetlaniu jednego filmu każdego dnia. Zastosowane tunelowe chłodzenie utrzymuje odpowiednią temperaturę komponentów oraz nie zakłóca atmosfery wyświetlanego filmu, gdyż szmer generowany na poziomie 27 dBA można porównać jedynie z cichym szeptem.

HD73 posiada możliwość korekcji efektu Keystone’a zarówno w pionie, jak i w poziomie. Pozwala to na właściwe dostosowanie obrazu w sytuacji gdy nie można ustawić urządzenia prostopadle do ekranu. Zalecany dystans projektora od punktu odbicia zawiera się pomiędzy 1,5 i 12,2 metra. Aby wygodnie korzystać z urządzenia w każdej z tych odległości, do zestawu dołączony został podświetlany pilot zdalnego sterowania.

Na tylnym panelu umieszczono gniazda, które pozwalają nie tylko na podłączenie do kilku źródeł sygnału, ale poszerzają znacznie zakres zastosowań projektora. Poprzez dołączony do zestawu adapter można przesłać do projektora Optomy sygnał RGB przez cyfrowy interfejs DVI-I. Sygnał z komputera stacjonarnego lub laptopa można wprowadzić przez to samo gniazdo bezpośrednio lub przy użyciu konwertera D-sub. Aby zachować najwyższą jakość obrazu High Definition wyświetlanego przez projektor, należy skorzystać ze złącza HDMI, do którego również w razie potrzeby można podłączyć poprzez adapter drugi komputer. W przypadku braku możliwości wykorzystania powyższych opcji, inne urządzenia mogą zostać podpięte przez tradycyjne łącza kompozytowe chinch oraz S-Video.

W Polsce gwarancja na lampy wszystkich projektorów Optoma jest wydłużona i wynosi 12 miesięcy (lub 1000 godzin).

 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.