projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Loewe individual 

Loewe Individual

  • Najwyższej jakości materiały i wykończenie
  • Indywidualne dodatki
  • Cyfrowe wejście HDMI (zgodne z HDCP)
  • Matryca wysokiej rozdzielczości 1366 x 768 (przygotowana do materiałów wysokiej rozdzielczości)
  • Niezwykłe, szerokie opcje konfiguracji

Indywidualność to ogólny trend w dziedzinach najwyższej klasy architektury, wysokiej klasy samochodach i ekskluzywnych meblach. Coraz bardziej wymagający klienci poszukują nazw marek zapewniających doskonałą indywidualność połączoną z wyjątkowo ekskluzywnym wzornictwem. W dzisiejszym świecie wielką uwagę przykłada się do umiejętności stworzenia sobie życia zgodnie z własnymi pomysłami.

Wraz z nową linią produktów LCD - "Individual" - Loewe na nowo definiuje pojęcie płaskich telewizorów i jest pierwszym producentem oferującym niezwykły stopień indywidualizacji zestawów telewizyjnych, które można skonfigurować na zamówienie, zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa. Wraz z linią "Individual" Loewe potwierdza swoją wiodącą rolę w segmencie premium elektroniki użytkowej, po raz kolejny wyznaczając trendy i kierunek dziedziny.

Materiały i kolory można indywidualnie dobierać

Nowe zestawy LCD Loewe są oferowane w siedmiu różnych kolorach frontu, z których wszystkie idealnie pasują do osobnych głośników. Niezależnie czy to podstawowe kolory Antracytowy i Srebrny Chrom czy to paleta Loewe Individual Plus - Brązowe aluminium, Tytanowy, Srebrny, Czarny czy też Kremowy wysoki połysk - wszystkie warianty przyciągają wzrok nawet jeśli urządzenia są wyłączone.

Wykończenie frontu w różnych kolorach można połączyć z niezwykłymi panelami bocznymi. Wykonane są z kolorowego plastiku, znakomitego materiału naturalnego z wysokiej klasy metalami jak chrom czy też polerowane, anodowane aluminium. Można je dowolnie łączyć zapewniając każdemu zestawowi indywidualny klimat i bezbłędny charakter.

Wysoka rozdzielczość i przygotowanie na technologie jutra

Seria Loewe Individual charakteryzuje się nie tylko wyjątkową, modularną i wyrafinowaną linią wzorniczą, ale również zaawansowaną cyfrową technologią. Dzięki wysokiej rozdzielczości panelom LCD (1366 x 768 pikseli) połączonym z nową platformą sterującą Loewe Digital+, seria Individual oferuje doskonałe właściwości przetwarzania i reprodukcji obrazu z doskonałą jakością w formacie 16:9. Ponadto nowy system dźwięku CRX opracowany przez Loewe zapewnia znakomite brzmienie dźwięku. Nowe telewizory LCD Loewe oferowane są od rozmiaru 26 cali, który również zapewniają reprodukcję doskonałej jakości obrazu wysokiej rozdzielczości (HDTV) i spełniają wymagania europejskiego certyfikatu "HD ready". Cyfrowe sygnały dźwięku i obrazu są przyjmowane przez interfejs cyfrowy HDMI. 

Najlepsza wizja dzięki Loewe Image+

Dzięki nowej technologii polepszania jakości obrazu - Loewe Image+ - specjalnie opracowanej z myślą o płaskich telewizorach Individual 32 Plus, obraz na ekranach tych jednostek jest doskonały zarówno pochodzący z sygnałów analogowych jak i cyfrowych. Niezależnie od źródła wejściowego kontrast, ostrość i kolory każdego sygnału są udoskonalane. Oczywistą zaletą jest fakt, iż technologia Loewe Image+ jest przygotowana na przyjmowanie sygnału transmisji HDTV.


Zintegrowana cyfrowa telewizja

Loewe oferuje najszerszy i najbardziej atrakcyjny wybór telewizorów wyposażonych w zintegrowane odbiorniki telewizji cyfrowej (DVB) w branży będąc dzięki temu duży krok przed konkurencją. Loewe Individual również wyposażono w zintegrowane odbiorniki cyfrowe telewizji naziemnej (DVBT) oraz kablowej (DVBC) - żaden inny producent nie oferuje takiej funkcji. Ponadto niezwykle łatwo doposażyć telewizor w cyfrowy tuner satelitarny (DVBS). Na życzenie, Individual 32 Plus można również wyposażyć w interfejs na kartę warunkowego dostępu płatnych sieci TV.

Individual 32 Plus ze zintegrowanym modułem Loewe Digital RecordingPlus (DR+) jest również dostępny jako wariant fabryczny. Cyfrowa pamięć dysku twardego może nagrywać wybrany program niezależnie czy został wcześniej zaprogramowany czy też podczas jego trwania.


Wyjątkowe opcje konfiguracji

Fascynujące opcje konfiguracji sprawiają, że Loewe Individual skupia na sobie uwagę w każdym pomieszczeniu gdzie się znajduje. Individual można obracać, odchylać, przesuwać w górę lub dół na spektakularnym wariancie instalacyjnym jakim jest specjalna poprzeczka od podłogi do sufitu. Individual można również powiesić pod sufitem. Ponadto na życzenie dostępne są również podstawy stołowe jak i podłogowe z funkcją elektrycznego obracania telewizora. Niefortunne przewody znikają w specjalnych prowadnicach dostarczanych z każdym wariantem.


Loewe Individual dostępne są w rozmiarach przekątnej ekranu 26 i 32 cale.

Galeria Loewe Individual

 

 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.