projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Optymalna jakość ekranu Screen GooJak długo należy czekać, aby ekran wykonany za pomocą farb projekcyjnych Screen Goo uzyskał swoje optymalne parametry?

Farba projekcyjna Screen Goo swoje właściwości uzyskuje po kilku tygodniach schnięcia. Czas ten jest uzależniony w dużej mierze od temperatury panującej w pomieszczeniu. Po pomalowaniu, ekran z czasem będzie uzyskiwał swoje optymalne właściwości. Obraz będzie stawał się coraz bardziej klarowny i bogaty w detale.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych za pomocą prostego aparatu firmy HP o rozdzielczości 2 Megapixeli. Do zilustrowania procesu schnięcia użyto projektora CRT Marquee 8500 firmy Electrohome. Natomiast jako farby - Screen Goo CRT White. Najpierw pomalowana została warstwa podkładowa a następnie właściwa.  

Farba CRT White po 10 godzinach schnięcia.ekran do kina domowego
Opis: Widać ogólne zarysy poszczególnych elementów obrazu. Obraz jest mało ostry, a wręcz lekko rozmyty. Elementy drobne takie jak brwi, zlewają się w całość. Trudno wychwycić subtelne różnice pomiędzy poszczególnymi rzęsami. Skóra jest pozbawiona detali.

Farba CRT White po 48 godzinach schnięcia.
ekran do kina domowego
Opis: Z czasem pojawiają się subtelne elementy, które nie były widoczne w pierwszych 10 godzinach schnięcia farby. Najlepiej widoczne jest to na skórze bohaterki, rzęsach i brwiach.

Farba CRT White po tygodniu schnięcia.

Opis: Nareszcie cieszymy się dobrej jakości obrazem. Jest on zarówno obfity jak i pełen detali. Bez trudów zauważamy na skórze pory, drobne przejścia i zagięcia. Obraz nabiera charakteru. Jesteśmy w stanie zauważyć detale na zakończeniu prawej brwi, co w poprzednich zdjęciach zlewało się w szarą całość. 

Zobacz wszystkie dostępne typy farb:
Farba projekcyjna CRT White
Farba projekcyjna Digital Grey
Farba projekcyjna Digital Grey Lite
Przeczytaj recenzję farb Screen Goo 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.