projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 D80 - opinie projektorProjektor Sim2 D80

Poniżej publikujemy opinie na temat projektora Sim2 D80. Pochodzą one od użytkownków i osób, które widziały projektor w akcji.  Osoby te wyraziły swoją opinię na temat urządzenia na forum dyskusyjnym poświęconym sprzętowi do kina domowego.
Opinie pochodzą zarówno od zawodowców, jak i osób dla których D80 jest pierwszym projektorem.


"Jakość obrazu jest kosmiczna. Możliwości przetwarzania sygnału są fantastyczne. Brak jakichkolwiek problemów z jednorodnością, nasyceniem bądź rozmiękczeniem.

Obraz jest ostry jak żyletka i doskonale wypełniony szczegółami. Kolory dobrze nasycone i głębokie.
Bez wątpienia najlepszy 1-chipowiec jaki widziałem. Właściwie D80 to HT3000 na diecie. D80 bije na głowę konkurencję z kilku względów:

1. bardzo ostry obraz
2. brak problemów ze zbieżnością
3. całkowicie programowalne formaty obrazu z możliwością ich zapisu
4. układ optyczny, który kosztuje więcej niż budżetowe projektory
5. bardzo fleksyjna regulacja gamma
6. przetwarzanie obrazu znacznie lepsze niż u konkurencji (skalowanie, usuwanie przeplotu)

Projektory Sim2 nie są tanie, ale producent nie twierdzi, że takie mają być.

Mam przyjaciela, który twierdzi że widzi tęczę. Przyszedł do mnie pewnego dnia po zainstalowaniu D80. Powiedziałem mu, że zainstalowałem projektor 3-chipowy. On na to odpowiedział „widać po obrazie, że to jak nic 3-chipowiec”. Po obejrzeniu 2 filmów powiedziałem mu prawdę. Rany jak on się poczuł głupio. Nigdy już więcej nie wspomniał o tęczy w projektorach DLP."

Coldmachine, AVS Forum


"Sim2 D80 to doskonały, rewelacyjny projektor (jeszcze lepszy z zewnętrznym procesorem obrazu). Bardzo mi się podoba. Jestem wielkim fanem D80 i HT3000."

Gordon, Convergent-AV – jeden z najlepszych specjalistów ds. wizji w UK


"Zarówno ja, jak i mój klient kupiliśmy D80 dzień po wystawie What HiFi. Projektor dosłownie odebrał mi mowę i nadal nie mogę dojść do siebie. Trudno mi bardziej rekomendować ten projektor. D80 powinien być zdecydowanie bardziej popularny niż jest obecnie.
Podejrzewam, że ludzie ciągle myślą, że projektor LCD 1080p za 3 tysiące funtów (ok.17 tys. złotych) da im porównywalnej jakości obraz. Wierzcie mi nie da!
Według mnie DLP przez jakiś dłuższy czas pozostanie dominującą technologią, szczególnie kiedy Sim2 wypuszcza tak dobre projektory 1080p. D80 mocno podniosło poprzeczkę, szczególnie projektorom DLP HDTV 1080p."

Liam, Progressive Audio Visual  – instalator i sprzedawca kina domowego systemów High-End


"Na projektorze Sim2 D80 akcja (ruch) filmowa była znacznie płynniejsza i bardziej naturalna niż na innych projektorach jakie widziałem. D80 posiada charakter obrazu CRT, po prostu nie mogłem się na niego napatrzeć. Potrafię docenić trud jaki został włożony w stworzenie D80. Jest to najlepszy 1-chipowy DLP jaki dotychczas widziałem."

Cool-Hand, relacja z targówBristol Show,  AVForums


"Musisz zobaczyć Sim2 D80. To najlepszy projektor jaki kiedykolwiek widziałem. Nie zawahałbym się ani chwili nad wyborem Sim2, gdybym miał teraz zakupić projektor kinowy klasy high-end. D80 jako jedyny znany mi projektor najbliżej zbliżył się do jakości projektorów high end CRT."

Mad Mr H, AVForums


"D80 dosłownie zwalił mnie z nóg. Musiałem pójść drugi raz na prezentację, tak mocno byłem pod wrażeniem. Opuściłem prezentację z lekko załamany, ponieważ teraz mój stary projektor Hitachi TX200 wygląda beznadziejnie."

Wilt, Mitcham, Surrey UK


"Instalatorzy podłączyli tuner satelitarny po komponencie, a odtwarzacz DVD po HDMI. Brak mi słów, aby opisać jak bardzo powalił mnie obraz z D80. Po chwili spędzonej na kalibracji, oglądnęliśmy film, który wyglądał bosko!"

Pride9, Chandler, AZ USA


"Miałem okazję zobaczyć Sim2 D80 i musze powiedzieć, że jest NIESAMOWITY! Porównując do Sony Ruby, ma znacznie gładszy obraz, a także kolorowe szczegóły są bardzo ostre i żywe. Kolory są doskonale nakreślone i nie widziałem jakichkolwiek oznak tęczy. Podejrzewam, że to w wyniku zastosowania nowego koła kolorowego, które obraca się ze zwiększoną prędkością.

Filmy oglądane z DVD posiadały głębię i kolory, jakich nie widziałem na jakimkolwiek innym projektorze. Skalowanie w górę sygnału z DVD działało doskonale. Materiał z Blu-Ray wprawił mnie w oszołomienie. Czernie były najczarniejsze, jakie widziałem z projektora. Ekran miał 110” przekątnej i współczynnik odbicia 1,0. Pomieszczenie z doskonałą kontrolą światła. Projektor jest małych rozmiarów. Jestem bardzo podekscytowany, że projektor wkrótce pojawi się w moim nowym domu."

 Woolfman, AVS Forum
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.