Pioneer zapowiada w sprzedaży 46-calowy telewizor LCD serii KURO
Pioneer KRL-46V to niezwykły widok, zarówno w zakresie jakości reprodukcji obrazu, jak i pod względem linii wzornictwa i wykończenia.

Rezultatem pracy specjalistów z firmy Pioneer jest mieszanka stylu i technologicznego zaawansowania, które zamknięte w jednym urządzeniu wniosą świeży powiew do każdego wnętrza. Urok telewizora LCD KURO wykracza daleko poza jego wygląd. Doskonała jakość obrazu modelu KRL-46V wynika z połączenia najlepszych technologii. Technologia 100 Hz przetwarzania obrazu gwarantuje krystaliczny obraz o niezwykłej intensywności kolorów, głębi kontrastu i przejrzystości.

Telewizor Kuro dysponuje bardzo krótkim czasem reakcji na poziomie 4 ms. Tak szybki czas zapewnia płynność ruchomych obrazów. Specjalny filtr na matrycy wzmacnia kontrast, szczegółowość kolorów i ostrość obrazu. Automatyczna regulacja podświetlenia zapewnia z kolei wzmocniony poziom i głębię czerni oraz precyzję kolorów. Identycznie jak w przypadku telewizorów plazmowych z serii KURO, specjalny czujnik oświetlenia otoczenia optymalizuje obraz na ekranie w zależności od intensywności oświetlenia w pomieszczeniu.
Zaawansowane możliwości regulacji temperatury barw gwarantują wysoki stopień indywidualizacji. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści będą mogli odpowiednio skorygować parametry kolorów.

Ekran posiada właściwości, które umożliwiają szeroki zakres widzenia. Z każdego miejsca w pomieszczenia obraz jest doskonale czytelny. Podstawa telewizora ma możliwość demontażu, co ułatwia ewentualny montaż ekranu na ścianie.
Zgodnie z obowiązującymi trendami, KRL-46V spełnia wymogi certyfikatu Full HD ‘HD ready 1080p’. Ponadto został wyposażony w 2 gniazda HDMI na panelu tylnym i jedno na boku ułatwiając podłączanie przenośnych urządzeń cyfrowy (np. kamery cyfrowej HD). Wejścia HDMI są kompatybilne z sygnałami 1080p/24 z odtwarzacza płyt Blu-ray, zapewniając płynną jakość kinowych doznań wizualnych.

Dzięki funkcji KURO LINK można zapomnieć o stercie różnych pilotów zdalnego sterowania na stoliku kawowym. Funkcja umożliwia sterowanie podstawowymi funkcjami innych komponentów marki Pioneer za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora. Wejście PC zmienia telewizor w monitor komputerowy. Urządzenie ponadto wyposażono w analogowy i cyfrowy tuner telewizji naziemnej zapewniający dostęp do szerokiego zakresu kanałów nadawanych w znakomitej jakości.

 

.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.