projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 - nowościSIM2 Multimedia jest światowym liderem na rynku  wysokiej jakości urządzeń projekcyjnych przeznaczonych do kina domowego. Firma nie jest znana przeciętnemu konsumentowi z racji, że koncentruje się na segmencie high-end. Pomimo, że nazwa wielu może niewiele mówić, firma jest jedną z najdłużej działających na rynku projekcyjnym. 

Producent tworzy produkty określane mianem sprzętu high-endowego. Sławę przyniosły mu projektory do kina domowego. Słyną one nie tylko z oryginalnego wzornictwa, ale także z wyśmienitej optyki i doskonałego wykonania. Sim2 zawsze stawia sobie za cel stworzenie produktu ponadprzeciętnego, który maksymalnie wykorzysta potencjał swojej technologii a jednocześnie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W połowie czerwca 2006 producent wprowadził sporo zaskakujących nowości.

Pierwszą nowością jest nowy model z serii Domino.
Domino 35 otwiera podstawową grupę projektorów kinowych. Posiada rozdzielczość 1280x720 i bazuje na układzie HD2+.  Oczywiście jak to w ofercie Sim2, bardzo wysokiej jakości optyka wyposażona jest w funkcję Lens Shift. Projektor oferowany jest w białej i czarnej obudowie.

projektor do kina domowego - Sim2 HT305E

Sporym zaskoczeniem jest nowa wersja rewelacyjnego modelu Sim2 HT300E. Nowy model o symbolu HT305E posiada mocniejszą lampę w stosunku do swojego młodszego brata. Dzięki temu zyskujemy możliwość współpracy z jeszcze większymi ekranami niż było to możliwe przy HT300E. Dodajmy jeszcze fakt, że HT300E został uznany (m.in. przez magazyn The Perfect Vision) za najlepszy projektor do kina domowego bazujący na układzie DarkChip3. Sim2 HT305E to konkurencja dla najwyższych modeli DLP DarkChip3 – Marantza S4 oraz Yamahy DPX1300.

W serii Grand Cinema pojawił się długo oczekiwany Sim2 HT3000. Jest to jeden z pierwszych (praktycznie drugi po ProjectionDesign 1080p) projektorów DLP o rozdzielczości FULL HD, czyli 1080p (1920x1080). Urządzenie dysponuje sporej mocy lampą o automatycznie regulowanym napięciu. Podawany przez producenta kontrast jest określany jako >5000:1. W przypadku włoskiego Sim’a nie musimy się obawiać, że wartości te są na wyrost. Producent dba wartości podawane w specyfikacjach były zgodne z rzeczywistością.

Sim2 C3X - DLP 3-chip

Seria Grand Cinema C3X pozostała niezmieniona. W ramach tej grupy znajdziemy podstawowy model C3X, model o obniżonej jasności C3X lite, oraz C3X Link z zewnętrznym procesorem obrazu.

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.