projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Nowe projektory Sim2 - D10 i HT380Włoski producent projektorów High End nieustannie zaskakuje klientów wprowadzając nowe innowacyjne rozwiązania. Od sierpnia w ofercie pojawią się 2 całkowicie nowe urządzenia. Pierwszym projektorem jest model D10 należący serii Domino. Urządzenie jest o tyle ciekawe, że łączy w sobie dbałość i niezwykłe przywiązanie Sim2 do naturalnego i pięknego obrazu z niezwykle atrakcyjną ceną. Po raz pierwszy miłośnicy kina domowego będą mogli nabyć produkt legendarnego producenta w tak niebywale atrakcyjnej cenie. D10 jest również wyjątkowy pod względem technicznym. To pierwsze urządzenie w tak niskiej cenie wyposażone w pełną technologię Brillant Color. Dzięki temu wyświetlany obraz posiada znacznie większą paletę barw niż przy tradycyjnym rozwiązaniu, a jasność jest o kilkadziesiąt procent wyższa. Rozdzielczość projektora wynosi 1280x768. Inżynierowie zadbali o bezproblemową współpracę z sygnałami 1080p. Przy podłączeniu urządzenia pomocne okażą się 2 złącza cyfrowe (HDMI oraz DVI). D10 posiada w pełni 10-bitowe przetwarzanie obrazu, dzięki czemu widzimy więcej szczegółów w delikatnych przejściach tonalnych.
Cena urządzenia wynosi 11 590 zł.

Drugim urządzeniem trafiającym do sprzedaży jest projektor Full HD Sim2 HT380. To już piąty projektor o rozdzielczości 1920x1080 w ofercie producenta. W odróżnieniu od urządzeń I generacji posiada całkowicie nowe koło barwne zgodne z technologią Brillant Color, a także innowacyjny system Unishape odpowiadający za sterowanie lampy. Przy udziale nowych technologii i wysokiej jakości optyki firmy Fujinon udało się uzyskać znacznie wyższy kontrast przy jednoczesnym zwiększeniu jasności. Projektor przeznaczony jest dla wymagających użytkowników, którym zależy na doskonałej jakości przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązaniach technicznych.
Cena projektora została ustalona na 42 565 zł.
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.