projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 D10 - najlepszy zakup zdaniem brytyjskiego What Videoprojektor Sim2 D10

Poniżej obszerne fragmenty z recenzji zamieszczonej w poczytnym brytyjskim magazynie What Video.

Jakkolwiek byśmy chcieli określić projektory włoskiej firmy Sim2, na pewno nie można ich nazwać tanimi. Producent za wszelką cenę stara się dostarczyć najlepsze możliwe rozwiązania, najczęściej nie patrząc na cenę. Dlatego też z mieszanymi uczuciami podchodziliśmy do testu Domino D10. Zastanawialiśmy się na ile koncern musiał pójść na ustępstwa i obniżyć doskonałą jakość swoich produktów, aby zaoferować projektor w tak niskiej cenie.

Na szczęście D10 jest wyposażony w pełny system Brilliant Color. Powstały w celu udoskonalenia realizmu wyświetlanych kolorów, Brillant Color czasami pojawia się w konkurencyjnych urządzeniach w swojej okrojonej formie. Funkcje są wtedy realizowane jedynie za pomocą programowych algorytmów. Pełna wersja wymaga zastosowania całkowicie nowego koła kolorowego z extra dodatkowym segmentem żółtym, cyjan a także magenta. Oczywiście obok podstawowych segmentów, czyli czerwonego, zielonego i niebieskiego.

D10 bazuje na rozdzielczości HD Ready, co zważywszy na cenę nie powinno dziwić. Zestaw możliwych podłączeń jest dobry, jak na klasę produktu. Posiada 2 złącza przyjmujące sygnał 1080p: HDMI oraz DVI, a także komponent, d-sub, rs232 i USB.

Najbardziej imponującym atutem projektora Sim2 D10 jest jego zdolność wyświetlania prawidłowych kolorów.
System Brillant Color jest gwarantem, że D10 generuje znakomicie żywe, solidne i co najważniejsze naturalne kolory – co jest niesamowite, zważywszy że mowa o projektorze w cenie poniżej 12 tys. złotych.

Kolejnym atutem dyskwalifikującym konkurencję, jest znakomita skala szarości, umożliwiająca wyświetlenie znakomicie nakreślonych i trójwymiarowych obiektów w ciemnych scenach. Oczywiście wszystkie zalety wynikające z możliwości wyświetlenia subtelnych przejść i detali w ciemnych scenach na niewiele by się zdały, gdyby projektor nie dysponował odpowiednio niskim poziomem czerni.

Z wielką ulgą przyjęliśmy fakt, że projektor swoimi możliwościami przekracza deklarowaną w specyfikacji wartość kontrastu 2000:1. Do tego wystarczy jedynie dodać zdumiewającą jak na projektor nie full-HD ostrość, świetne nakreślenie szczegółów i co najlepsze, niesłychanie małą ilość szumów podczas projekcji ruchomych obiektów. Biorąc to wszystko pod uwagę uzyskujemy naprawdę wysokiej klasy jakość w niskiej cenie.

Ocena: 5/5
Najlepszy zakup

Zobacz projektor Sim2 D10
Przeczytaj test projektora Sim2 D10
Zobacz zdjęcia wykonane podczas projekcji Domino D10
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.