projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 C3X1080 - najlepszy projektor / kino domoweDo publicznej wiadomości trafiła informacja pochodząca od firmy Quixel Research oraz Sim2, że włoski producent zwiększył sprzedaż projektorów kinowych w I kwartale 2008 o całe 9%. Wartość ta odnosi się do do tego samego okresu w roku ubiegłym (czyli I kwartał 2007). Jednocześnie Quixel Research opublikował listę najchętniej kupowanych projektorów kina domowego z segmentu High-End (których cena przekracza 10 000 USD). Tradycyjnie pierwsze miejsce przypadło firmie Sim2. Okazało się, że najlepszych i najbardziej pożądanym projektorem wysokiej klasy był rzutnik Sim2 C3X 1080.

najlepszy projektor i kino domowe

„Patrząc na wydajność C3X 1080, Sim2 wszedł na nowy nieznany wcześniej obszar, który natychmiast docenili integratorzy rozwiązań AV i sprzedawcy” – powiedział wice-prezydent Sim2 do spraw sprzedaży i marketingu Charlie Boornazian.


„Patrząc w przyszłość, przewidujemy dalszy wzrost sprzedaży tego urządzenia, pomimo spowolnienia gospodarczego. W perspektywie kilku najbliższych miesięcy wprowadzimy na rynek nowe produkty, które jeszcze bardziej zwiększą naszą dominację na rynku.”

Tytułem przypomnienia - Projektor Sim2 C3X 1080 zrewolucjonizował segment urządzeń wizyjnych High End. To pierwsze urządzenie o tak zaawansowanej konstrukcji i budowie, które zostało przeznaczone na rynek konsumencki (do naszych domów). Do tego wszystkiego kusi niezwykle atrakcyjna cena projektora. Na chwilę obecną, to najbardziej wyrafinowana konstrukcja 3-chipów DLP o rozdzielczości 1080p. Jest to jednocześnie urządzenie wzorcowe, przedstawiające możliwości technologii DLP.

Test projektora Sim2 C3X1080


 
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.