projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Projektor Sim2 HT380 - wyróżniony w Hot StuffBrytyjski magazyn poświęcony nowościom ze świata Audio-Video wyróżnił projektor Sim2 HT380, przyznając mu jednocześnie tytuł "Gorący Produkt".
Warto też odnotować fakt, że na liście najlepszych projektorów kinowych zdaniem redakcji testowany rzutnik znalazł się na 1-wszym miejscu, pokonując nawet znacznie droższe od siebie urządzenia.


recenzja projektora

Poniżej obszerne fragmenty recenzji:

Za: wysoka rozdzielczość, bajeczne kolory, wyjątkowy kontrast i dynamika, stylowe wzornictwo
Przeciw: nie jest tani, mógłby mieć więcej złączy

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Sim2 HT380 nie jest najlepszą okazją na rynku. Biorąc pod uwagę, że możemy kupić projektory Full HD za znacznie mniejsze pieniądze. Jak jest w rzeczywistości?

Konstrukcja
Przypomnijmy fakt, który przytaczamy przy każdej recenzji sprzętu – rozdzielczość jest jedynie w połowie odpowiedzialna za finalny efekt obrazu. HT380 posiada olbrzymią przewagę na polu konstrukcyjnym. Dobór odpowiedniej optyki, lampy, układu obliczeniowego i układu optycznego w olbrzymim stopniu warunkują jakość obrazu.Wszystko to sprawia, że pomimo identycznej rozdzielczości, Sim2 pozostawia daleko w tyle konkurencję.

Pełna ostrość
Co więc znajdziemy pod maską projektora? Wysokiej rozdzielczości, ultra-precyzyjne soczewki. Obiektyw HT380 można wyostrzyć znacznie bardziej niż jakiekolwiek inne urządzenie. Soczewki nie wprowadzają jakichkolwiek zniekształceń, które spotykamy w tanich rozwiązaniach.
Największą jednak zaletą jest zastosowanie pełnego systemu BrilliantColor, najnowszej technologii opracowanej przez Texas Instruments.

3 chipowe kolory z jednego chipsetu
BrillantColor dąży do oddania realizmu kolorów oraz jasności znanej z najbardziej wyrafinowanych 3-chipowych konstrukcje DLP. Wszystko to jednak w ramach 1-chipowego urządzenia.
tak genialny efekt końcowy mógł być uzyskany dzięki wyposażeniu projektor w wydajny układ odpowiadający za obliczenia video oraz całkowicie nowe koło kolorowe wyposażone w 3 kolory podstawowe i 3 kolory uzupełniające. Wspólnie z technologią Unishape, odpowiadającą za sterowanie lampą projektora możliwe stało się uzyskanie znacznie szerszej palety różnych odcieni kolorów niż w tradycyjnych rozwiązaniach. Przekłada się to na wyższy realizm.

Wszystkie te wymienione powyżej rozwiązania, a także wyeliminowanie ciemno-zielonego segmentu z koła kolorowego spotykanego standardowo w innych urządzeniach, zaowocowało bardzo wysoką jasnością obrazu.

Więcej światła = więcej radości
Sim2 HT380 posiada tylko jedno gniazdo HDMI, co może być mało jak na obecne czasy. Dobrze jednak, że obsługuje ono w pełni tryb 1080p przy 24 klatkach – świadczy to o wysokiej klasie sprzętu. Obraz ma potężną głębię i witalność, przenikliwość i kontrast.

Dodając do tego sporą moc świetlną, która nawet po profesjonalnej kalibracji jest bardzo wysoka, użytkownik może cieszyć się niewiarygodną ekspresją.
Jakikolwiek transfer z dysku wysokiej rozdzielczość po prostu zabiera dech w piersiach swoim kinowym charakterem.

Sim2 HT380 nie jest tani, to prawda. Niestety w życiu tak przeważnie jest, że najlepsze rzeczy nigdy nie są tanie…

Przepiękna jakość obrazu ze stylowego, kompaktowego projektora. Może to zabrzmieć śmiesznie, ale pomimo swojej wysokiej ceny projektor jest swego rodzaju okazją na rynku.


projektoryZobacz projektor Sim2 HT380
projektoryZobacz projektor Sim2 D80 EVO
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.