projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  Zdobądź luksusowy projektor Sim2 w atrakcyjnej cenie - super atrakcyjna oferta na 2 modele projektorów Sim2.


projektor video

Projektor o niesłychanych możliwościach w zakresie wyświetlania jasnego obrazu. Potrafi radzić sobie nawet w pomieszczeniach bez możliwości pełnego zaciemnienia. Doskonale współpracuje z dużymi ekranami o szerokości dochodzącej nawet do 350 cm. W podobnej cenie nie ma projektora kinowego, który byłby w stanie rywalizować podczas projekcji na tak dużych ekranach. Obraz krystalicznie czysty, ostry niczym brzytwa i do tego wypełniony szczegółami.

Sim2 D35Zobacz szczegóły projektora

rzutnik video

Sim2 HT305E – cena 22 950 zł netto


Taka okazja już się może nie powtórzyć. Projektor Sim2 HT305E jest uważany obok Yamachy DPX1300 (cena: 38 000 zł) za najlepszy projektor HD Ready. Najwyższej klasy optyka wykonana według zaleceń Sim2 przez Fujinon. Obraz przypomina najlepsze projektory CRT cenione za swój analogowy charakter. Dzięki temu oglądanie sprawia przyjemność, a wielogodzinne seanse nigdy się nie dłużą. Nie ma mowy o zmęczeniu wzroku. Bardzo wysoki kontrast i znakomita czerń sprawiają, że widzimy na ekranie więcej szczegółów niż na konkurencyjnych urządzeniach. Optyka o wąskiej ogniskowej świadczy o wysokiej klasie modelu.

Sim2 D35Zobacz szczegóły projektora

Uwaga: oferta ważna do 8.10.08 lub do wyczerpania zapasów.


 

sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.