» produkty » Akcesoria » Fotele kinowe » Materiały i kolorystyka
 Kolory i materiały wykończeniowe foteli kinowychDobre, dedykowane fotele do kina domowego są wykończone z najwyższą precyzją i starannością, a materiały użyte do ich produkcji są zawsze najwyższej jakości. Gwarantuje to niebywały komfort podczas użytkowania kina domowego, jak również estetykę i trwałość wykonania. Wyróżniający się, elegancki wygląd tych foteli jest rezultatem najwyższej jakości designu z solidnymi drewnianymi nogami, zaokrąglonym, wygodnym oparciem na głowę oraz panelem kontrolnym zgrabnie wpasowanym w tapicerkę.

Siedzenia wykończone są z najwyższą starannością, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Występują w kilku różnych wersjach, zależnie od materiału użytego do wykończenia. Może to być albo wysokogatunkowa, impregnowana skóra, mikrofibra, modny sztruks, bądź tkanina. Każda wersja dostępna jest w szerokiej gamie różych kolorów, tak aby najlepiej dopasować fotele do designu waszej sali kinowej. Skóra użyta do wykończenia foteli jest malowana z każdej strony, nie tylko z zewnątrz.

Poniżej prezentujemy próbki materiałów i przykładowe siedzenia kinowe, wykończone danym materiałem.

Fotele kinowe ze skóry

Próbki kolorystyczne skóry wykorzystywanej do wykończenia foteli.

Przykłady wykończeń foteli skórzanych

Fotele kinowe z mikrofibry

Próbka kolorystyczna mikrofibry

Przykłady wykończeń foteli z mikrofibry

Fotele kinowe ze sztruksu

Próbka kolorystyczna sztruksu

Przykłady wykończeń foteli ze sztruksu

Fotele kinowe z tkaniny

Próbki kolorystyczne tkanin używanych do wykończenia foteli

Przykłady wykończeń foteli z tkaniny
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.