» fotele kinowe » Akcesoria » Fotele kinowe
 Fotel kinowy
klasa wyższa
Fotel kinowy elektrycznie rozkładany.
Podstawki pod napoje. Odpowiednia twardość
umożliwiająca komfortowe oglądanie i słuchanie muzyki.
Nieograniczona ilość regulacji stopni rozłożenia.
Idealna pozycja do odsłuchów audio - systemy stereo.
Możliwość rozłożenia do pozycji leżącej.


fotel kinowy

Super wygodny i komfortowy fotel kinowy - przeznaczony do kina domowego bądź odsłuchów stereo. Idealny również do wypoczynku przy ulubionej książce, czy magazynie.

Odpowiednio wyprofilowany z idealną twardością oparcia i siedziska. Jego twardość pozwoli na komfortowe siedzenie nawet na maratonach filmowych. Fotel nie jest tak twardy jak typowe meble, czy też fotele wypoczynkowe. Nie jest też tak miękki jak niektóre fotele amerykańskie, gdzie zapadamy się wewnątrz. Jest idealnie wypośrodkowany - stworzony z myślą o pomieszczeniach kinowych.

Z racji na elektryczną regulację oparcia i podnóżka - do dyspozycji mamy nieograniczoną ilość pozycji rozłożenia ciała. Każdy znajdzie swoją naturalną pozycję ułożenia ciała.

Wysokość fotela pozwala z jednej strony na komfortowe i wygodne siedzenie osób wysokich i "dużych", a z drugiej strony fotel ma optymalną wysokość - głowa i uszy są ulokowane na pozycji, która pozwala wygodnie ułożyć się szyi i głowie widza. Tylne oparcie nie blokuje dźwięku dochodzącego z głośników efektowych.

wygodny fotel do kina

 

Każdy fotel posiada miejsce na napoje. Z dwóch stron fotela znajdziemy metalowy pojemnik na ulubiony napój. Oczywiście miejsce to równie dobrze możemy wykorzystać do trzymania pilota - aby zawsze był pod ręką. 

fotele kinowe

Standardowo fotele są dostępne w czarnej skórze - to typowe i najpopularniejsze wykończenie. Dysponujemy natomiast kilkudziesięcioma różnymi rodzajami wykończenia skórzanego i materiałowego, w których można zamówić fotele. Wiąże się to ze znacznie dłuższym czasem oczekiwania (kilkanaście tygodni) i 10% wyższą ceną. Możemy jednak dobrać kolorystykę do naszego indywidualnego wnętrza kinowego.

 

fotel do kina
Wykończenie materiałowe jest dostępne opcjonalnie, w różnych wersjach kolorystycznych.


Podłokietnik łączący połączone fotele oraz podnóżek.


Wymiary:

Kod modułu  Szerokość    Głębokość Głębokość siedziska Wysokość fotela Waga 
 Pojedynczy

 93 cm

93 - 159 cm

53 cm 

97 cm

56 kg

 

Fotele kinowe doskonale sprawdzają się:
- do oglądania telewizji - pojedyncze fotele jak i łączone
- do słuchania muzyki
- do relaksu po pracy
- do pomieszczeń rozrywkowych typu barek, imprezownia, pomieszczenie do gier

 

Fotel kinowy dostępny jest zarówno w konfiguracji pojedynczej, jako odrębny i niezależny fotel - jak i w konfiguracji łączonej. Kilka foteli do kina obok siebie połączonych wspólnym podłokietnikiem, bądź też dwa fotele połączone w jedną kanapę - na której wspólnie z bliską osoba możemy spędzić miło czas.  

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani opcjami w jakich można zamówić fotele - prosimy o zapoznanie się z artykułem "popularne konfiguracje i wymiary foteli".

 Zachęcamy do przeczytania artykułu - "Fotele kinowe - ważny element kina w domu" który opisuje jak ważnym elementem kina jest wygodny i przemyślany fotel.

Niniejsze fotele są wynikiem naszych wieloletnich poszukiwań. Przez kilka lat poszukiwaliśmy w Europie jak i w USA foteli, które łączyłyby w sobie: dobrą jakość, komfort siedzenia, możliwość płynnej regulacji ułożenia ciała, posiadały sprawnie działający mechanizm, miały dobrą jakość skóry, wyglądały elegancko, były dostępne w różnych wersjach wykończenia – a to wszystko w rozsądnej cenie.

Poznaliśmy i przetestowaliśmy dziesiątki różnych foteli z oferty wielu producentów… wiele z nich oferowało rewelacyjną jakość i komfort, lecz w cenie 2,3 a czasem nawet 4x wyższej niż te które udało nam się zdobyć. Fotele są produkowane w UK i oferują najlepszy stosunek jakość / cena jaki udało nam się znaleźć.

 

Cena wersji skórzanej - 9 267 zł
Wszystkie fotele posiadają elektryczną regulację.

Cena Loco Wrocław.
 


cena netto: 7 534,15 PLN, cena brutto: 9 267,00 PLN.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Projekt, instalacja oraz kalibracja systemów audio i video - to obszary naszego działania. Projekt i budowa kina, prywatna / domowa sala kinowa, projekt multiroom - nagłośnienie domu, systemu sterowania - to tylko kilka z naszych propozycji. Wykonujemy adaptacje akustyczne wraz z pomiarami i kalibracją systemów nagłoœśnienia. Bazujemy w oparciu o standardy i procedury obowiązujące profesjonalistów CEDIA, HAA oraz THX. Domowa sala kinowa powinna być przemyœślana pod kątem akustyki, obsługi, posiadać wygodne fotele kinowe oraz obraz zapewniający wrażenia lepsze niż w kinie.