projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Ekrany Stewart Filmscreen na rozdaniu Oscarów 2006! 

Ekranem najbardziej uwidocznionym był model ATM3M o wielkości: 6,5 metra wysokości na 11,5 metra szerokości. Ekran wykonany w formacie 1.78:1 z powierzchnią UltraMatte 200, która jest o 100% jaśniejsza od standardowego materiału Matt White.

Kolejnym ekranem był model ATM3 o wielkości 4,9  na 11 m. Ten ekran był wykonany w formacie 2:35:1. Robił on piorunujące wrażenie, udowadniając że obraz robi najlepsze wrażenie na dużym formacie. Wykorzystano w tym przypadku projekcję tylną przy współudziale powierzchni Filmscreen 100. Doskonale nadaje się ona do pomieszczeń o szerokim kącie widzenia, kiedy nie mamy pełnej kontroli nad zaciemnieniem pomieszczenia.
Do obicia tego ekranu użyto firmowego rozwiązania o nazwie VeLux (specjalny czarny welur). Ekran był płaski, jednak dzięki innowacyjnemu projektowi wydawał się być lekko zaokrąglony.

„ To mój 18 rok pracy przy rozdaniu nagród Akademii Filmowej” powiedział David Taylor, szef działu wizualizacji imprezy. „Używam ekranów Stewarta od samego początku mojej pracy przy gali. Wybieram Stewarta ze względu na doskonałe połączenie równomierności, jednolitości obrazu i idealnemu napięciu powierzchni. Zawsze powtarzam: „tylko ekrany Stewarta” - przy każdej imprezie”

Obok dwóch wymienionych ekranów, dla widowni były wystawione 2 ekrany o szerokości 3,7m i dwa o szerokości 3 metrów. Wszystkie w formacie 16:9. 

“Mamy romans z Hollywood” powiedział założyciel firmy Pat Stewart. „Dostarczamy ekrany dla wszystkich dużych wytwórni filmowych i do ceremonii rozdania Oscarów przez ostatnie 20 lat”.

Optoma ThemeScene HD72Zobacz ekrany firmy Stewart
Optoma ThemeScene HD72Dowiedz się więcej o ekranach Stewart
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.