projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Inside track 2007 - Stewart po raz kolejny najlepszyMagazyn „Inside Track” raz w roku publikuje wyniki swoich badań dotyczących jakości produktów Audio-Video. Co ważne, badanie jest anonimowo przeprowadzane nie pośród klientów, ale samych sprzedawców. Wiadomo, że nikt tak dobrze nie zna produktów jak sam sprzedawca. Stykając się na co dzień z danym urządzeniem, łatwo jest poznać zarówno mocne jak i słabe strony rozwiązania.

najlepsze ekrany - Stewart Cinemask

W najnowszym badaniu wzięło udział aż 117 dealerów firmy Stewart. Stewart Filmscreen nie tylko został po raz 9 z rzędu numerem 1 w segmencie ekranów projekcyjnych, ale także został jednym z dwóch producentów spośród 103 którzy byli brani pod uwagę w badaniach, którzy zostali uhonorowani najwyższą oceną A+ w kategoriach: „jakość produktu”, „wiarygodność produktu” i „produkt innowacyjny”. Jakby tego było mało Stewart także został wybrany na 1 miejscu, jako oferujący najlepszy stosunek jakości do ceny! w sekcji „ekrany i urządzenia wyświetlające”.

Oto jak jeden z dealerów ocenił Stewarta: „Dostarczają bardzo wysokiej jakości produkt, a jakość jest składnikiem który czyni wartość produktu. Serwis jest także znakomity. Kiedy mówię o wartości, mam na myśli że cena jest tylko jedną ze jej składowych. Wartość wynika z wielu czynników. Najdroższe rzeczy często mają wysoką wartość, ponieważ oferują znacznie powyżej tego co konkurencja.”

Inny dealer opisuje w podobny sposób: „Stewart ma najlepszy stosunek jakości do ceny ponieważ jakość produktu jest znacznie powyżej wszystkiego innego co spotkasz na rynku. Oni są innowatorami w kwestii technologii projekcyjnej, powierzchni, napięcia materiału. Inni producenci jedynie kopiują te rozwiązania. Mam wrażenie że otrzymujemy profesjonalny produkt w cenie konsumenckiego. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na ekranie Stewarta.”

Inne stwierdzenie dealera: „Porównanie Stewarta do innego ekranu jest jak Chevroleta do Lexusa. Oba dowiozą cię pod wskazany adres. Do Ciebie należy decyzja, czy dodatkowy komfort i przyjemność z prowadzenia są warte wydania dodatkowej kwoty.”

Zobacz ekrany firmy Stewart
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.