projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Sim2 na targach branżowych ISE 2007 w AmsterdamieNa przełomie stycznia i lutego 2007 w Amsterdamie Sim2 przedstawił swoją aktualną ofertę na projektory do kina domowego.

Na zdjęciu poniżej możemy zobaczyć większą część oferty producenta. Od prawej: Sim2 D80, Sim2 HT3000, Sim2 C3X oraz Sim2 D35.
najlepsze projektory

Od jakiegoś czasu Sim2 przyzwyczaił nas do pokazywania na imprezach branżowych wnętrza projektora C3X. Jest to o tyle ciekawe, że model ten jest najmniejszą na świecie konstrukcją 3-chipową. Imponujące rozwiązanie zawarte w tak niewielkiej obudowie.
C3X

Sim2 Domino D80, projektor Full HD 1080p na który Sim2 chce zwrócić uwagę szerszej publiczności. Swoją ceną ma konkurować z projektorami DLP z niższego segmentu. Jakość wykonania i przywiązanie do detali tak jak to zwykle u producenta - na najwyższym poziomie. D80 oferowany jest w 2 wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.
Projektor 1080p, full HD

Największą atrakcją przygotowaną przez producenta był pokaz najnowszego projektora, który jest także nową wizytówką firmy. To jeden z pierwszych na świecie projektorów 3-chipowych DLP o rozdzielczości 1080p. Jedna z najbardziej zaawansowanych konstrukcji na rynku. Niebywała jakość obrazu przy jednocześnie bardzo wysokiej jasności. Sim2 HT5000 pod wieloma względami jest konstrukcją bezkonkurencyjną. Do wyboru mamy jedną z siedmiu dostępnych obiektywów, istnieje zatem możliwość dopasowania projektora do niemal każdych warunków projekcyjnych.
najdroższy projektor, High-End

Od niedawna Sim2 wkroczył także na rynek Digital Cinema. Bazując na zdobytym doświadczeniu przy produkcji modelu C3X stworzył modele przeznaczone do pracy w komercyjnych kinach przyszłości. W aktualnej ofercie znajdziemy 2 urządzenia: PRODue i PROC3.
Projektory, najlepsze
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.