projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna


 Sim2 HT380 - projektor rokuProjektor kina domowego Sim2 HT380


projektor 1080p

Miło nam donieść, że redakcja jednego z najbardziej poważanych na świecie magazynów poświęconych sprzętowi Audio-Video, brytyjski „What Hi-Fi Sound and Vision”  ogłosiła projektor Sim2 HT380 najlepszym projektorem roku 2007.

W specjalnie wydanym numerze magazynu redakcja opublikowała najlepsze jej zdaniem urządzenia, które pojawiły się w sprzedaży jeszcze w 2007 roku.

W segmencie prestiżowym, obejmującym projektory kina domowego o cenie powyżej 40 000 zł najwyższe noty uzyskał wspomniany Sim2 HT380.

Zarówno redakcja, jaki i osoby, które miały kiedykolwiek styczność z tym urządzeniem jednoznacznie twierdzą, że model HT380 wyświetla przepiękny obraz.

Gwoli przypomnienia osobom słabiej zorientowanym. Sim2 HT380 to nowy projektor w ofercie włoskiego producenta High End. Posiada rozdzielczość natywną 1920x1080. Charakteryzują go 2 nowe i dotychczas nie stosowane technologie: Unishape i BrilliantColor.


Wprowadzenie tych rewolucyjnych rozwiązań zaowocowało uzyskaniem niespotykanego dotąd obrazu. Została radykalnie zwiększona ilość generowanych kolorów i ich odcieni. Wszystkie przejścia kolorów i ich odcieni są lepiej nakreślone. Czystsze i bardziej przykuwające uwagę. Wydaje się, że obraz zyskuje całkiem nowe informacje, które wcześniej pozostawały ukryte. Do tego dodajmy nową, znacznie wyższą jasność i lepszy kontrast. W ten sposób projektor zyskuje praktycznie we wszystkich liczących się aspektach obrazu.

Sim2 HT380 to pierwszy projektor DLP bazujący na układzie 1-chipsetu DMD, który swoją jakością zbliża się do wyrafinowanych urządzeń 3-chipowych. Oczywiście to nie jest jeszcze ciągle ta sama klasa i te same emocje, które towarzyszą projekcji z projektora klasy Sim2 C3X 1080, czy HT5000. Nie popadajmy jednak w przesadność. Te projektory dzieli kilkukrotna różnica w cenie. Przy takim stosunku jakości do ceny model HT380 możemy śmiało nazwać PEREŁKĄ.

Kino w domu zyskuje całkiem nowy, namacalny wymiar.
najlepszy projektor roku

projektor roku 2007

Sim2 D35projektor Sim2 HT380
Sim2 D35Zobacz test projektora Sim2 HT380
Sim2 D35Opinie na temat projektora Sim2 HT380
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic dostarcza rozwiązania takie jak, nagłośnienie audio, multiroom, kino domowe, salki konferencyjne, automatyka domowa, dystrybucja sygnału audio-video, sterowanie oświetleniem, systemy sterowania, sprzedaż urządzeń av, instalacja oraz programowanie. Obsługujemy klienta indywidualnego, firmy, uczelnie oraz urzędy na terenie Wrocławia i okolic jak całego kraju. Naszymi partnerami są tacy producenci jak Arcam, Crestron, Cue, Sim2, Stewart Filmscreen, Triad, Velodyne, Digital projection, Sony, Pioneer, Epson, Denon, Philips, Adeo, Mitsubishi, Escient, Parasound, Speakercraft, Russound, Focal, Usher oraz wiele innych. Nasza firma zrzeszona jest w organizacji ISF, ponadto posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą przez nas wiedzę i doświadczenie.