projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Secrets - najlepsze produkty roku 2007Poniżej przedstawiamy część z wyróżnionych urządzeń, z listy która została opublikowana na łamach serwisu "Secrets of Home Theater and High Fidelity".

 • Najlepszy odtwarzacz Blu-ray - konsola Sony PlayStation 3

  odtwarzacz Blu-ray

  Najtańszy odtwarzacz Blu-ray, jednocześnie posiadający największą funkcjonalność z racji na olbrzmie możliwości w zakresie multimediów .

 

 • Najlepszy odtwarzacz HD-DVD - Toshiba A35

  Toshiba Hd-DVD

 

 • Najlepszy telewizor plazmowy - Pioneer 508LX

  Plazma Pioneer

  Wielokrotnie nagradzany telewizor Pioneer z serii KURO o niespotykanym dotąd kontraście i rewelacyjnej wprost czerni.

 

 • Najlepszy projektor LCD - Epson TW1000 (odpowiednik Cinema 1080)

  Projektor Epson

  "Epson TW1000 (europejski odpowiednik) jest doskonałym przykładem jak daleko posunęły się projektory LCD przez ostatnie kilka lat. Dostarcza bardzo gładki obraz o rozdzielczości 1080p, który pozwala prawdziwie lśnić materiałom Full HD."
 • Najlepsze głośniki podstawkowe - Usher BE718

  Usher BE-718

  "Nowe monitory Ushera BE-718 są nieziemskie. Całkowicie zawładnęły mną berylowe tweetery. Nawet jeśli cena 6 990 zł (UWAGA w USA są droższe niż u nas!) to nie są drobne, można wydać znacznie więcej i uzyskać znacznie mniej!"

 

 • Najlepszy subwoofer kompaktowy - Velodyne MicroVee

  Subwoofer Velodyne

  "Odkąd kilka lat temu Velodyne zainteresował się kompaktowymi Subwooferami pojawiła się wątpliwość, czy z tak małych pudełek można wyczarować sensowny bas. Odpowiedź brzmi: TAK.
  MicroVee spełnia oczekiwania w zakresie dostarczania dobrego basu zaraz po wyjęciu z kartonu i usadowieniu go gdziekolwiek, nawet na stoliku. MicroVee to zdecydowana rekomendacja"

 

 • Najlepszy subwoofer do zabudowy ściennej - Velodyne SC-IW

  Subwoofer ścienny

  "Velodyne ostro zaryzykował umieszczając swoje logo na subwooferze do zabudowy ściennej. Na szczęście opłaciło się. SC-IW generuje solidny dźwięk, będąc jednocześnie propozycją nie wymagającą nawet chwili zastanowanie dla osób chcących schować subwoofer przed widokiem."

 

 •  Najlepszy procesor Video - DVDO VP50Pro

  procesor video

  Najnowsza, bardziej rozbudowana wersja modelu VP50. Nowe mozliwości i algorytmy w zakresie obróbki sygnałów wizyjnych. Urządzenie niezbedne w domu każdego videofila.
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.