projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 Epson TW1000 - Kino DomoweTesty projektorów:  projektor EPSON TW1000 w Kinie Domowym
W czerwcowym wydaniu magazynu Kino Domowe znajdziemy test projektora video -
Epson EMP-TW1000

projektor video 1080p

"Czarna obudowa EMP-TW1000 kształtem i wymiarami nie różni się od sprawdzanego przez nas wcześniej EMP-TW700 (KD 10/2006). Ma również taki sam bardzo dobry obiektyw firmy Fujinon, w którym zastosowano 14 soczewek, w tym dwie asferyczne. Urządzenie dysponuje zoomem wynoszącym aż 2,1:1, co w połączeniu z mechaniczną regulacją położenia obiektywu w pionie i poziomie ogromnie ułatwia instalację projektora.

Jednak najważniejszą innowacją zastosowaną w nowym modelu Epsona są panele LCD 6. generacji, które mają nie tylko wyższą rozdzielczość, ale wykonano je w technologii C2Fine. Sterowniki nowych paneli LCD zostały zintegrowane (we wcześniejszych wersjach stanowiły odrębny element), co zwiększyło szybkość działania tranzystorów i skróciło czas reakcji matrycy, a w efekcie dało poprawę płynności wyświetlanego obrazu. W konstrukcji paneli wykorzystano nowe materiały i zastosowano inne ustawienie ciekłych kryształów, zwiększając kontrast do 12 000:1. EMP-TW1000 wyposażono w dynamiczną przesłonę, która działa ciszej niż w EMP-TW700. W zależności od aktualnie wyświetlanego obrazu ograniczany jest strumień światła, tak aby maksymalnie zwiększyć kontrast i poprawić reprodukcję czerni. "

Projektor tak się spodobał redakcji, że otrzymał w uznaniu aż 2 wyróżnienia: "Najlepszy zakup" i "Rekomendacja".

testy projektorów

Zainteresowanych odsyłamy do wersji drukowanej magazynu "Kino Domowe", bądź też do wykupienia abonamentu do wersji online.
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.