projektory ekrany Wrocław kino domowe multiroom, kino domowe Subskrybuj kanał RSS CINEMATICinstalacje av kina multiroom instalacja kina domowego Wrocław
instalacja audio-wizualna

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach:  

 David Lynch wybiera Sim2 C3X 1080Podczas specjalnie przygotowanej konferencji, włoski producent najlepszych projektorów kina domowego ogłosił, że znany i ceniony na całym świecie reżyser David Lynch zdecydował, że firma Sim2 na stałe zagości w specjalnym studiu reżysera. Podczas konferencji połączono się z reżyserem, który opowiadał co go skłoniło do tego, aby spośród setek różnych projektorów wybrać ten właśnie jedyny - Sim2 C3X 1080.

Reżyser słynie ze swojej  drobiazgowości i przywiązania do detali. Jego droga do wyboru projektora do studia montażowego nie była prosta. Prześledził dokładnie większość najciekawszych urządzeń na rynku. Po dogłębnej analizie i wielu seansach oznajmił, że najlepszy okazał się model C3X 1080 firmy Sim2.

najlepszy projektor

Trzykrotnie nominowany przez Akademię Filmową reżyser, a także zwycięzca filmowych festiwali w Cannes i Wenecji, jest nie tylko fanem Sim2, ale także posiadaczem jednego z najlepszych projektorów na świecie. Artysta wybrał Sim2 C3X 1080 do swojego prywatnego studia, w którym pracuje nad aktualnie prowadzonymi projektami. David Lynch powiedział: „Jestem perfekcjonalistą, dlatego podczas poszukiwań projektora kinowego do swojej sali przetestowałem wiele różnych marek i produktów. Sim2 pobił je wszystkie na głowę i to bardzo, bardzo mocno!”

Artysta słynie z przywiązywania olbrzymiej uwagi do formy wizualnej, co zreszą doskonale widać w jego filmach. Z tej właśnie racji wzornictwo Sim2 wywołało jego dodatkowy zachwyt: „Projektor Sim2 C3X 1080 jest umiejscowiony za konsolą edycyjną i prezentuje się przepięknie. Przyjemnie jest popatrzeć na to wspaniałe wzornictwo, wygląda niczym Ferrari. 3-chipowy projektor Sim2 potrafi wyświetlić przecudowny obraz o bardzo, bardzo wysokiej jakości.”

Zobacz projektor Sim2 C3X 1080
sim2 multi-room
Projektory Wrocław
ekrany multiroom Wrocław Projektory
ekrany
projektor wrocław
Wrocław instalacje, kino domowe
.: programowanie & grafika: e-technologie.pl
Cinematic Wrocław - doskonała oferta na projektor, kino domowe i multiroom.